به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

تابلوهای چلنیوم و فروشگاهی

تابلوهای چلنیوم و فروشگاهی

عموم فروشگاه های تجاری جهت معرفی نوع کاربری خود به مشتریان نیازمند المانی می باشند که نظر مخاطبین و مشتریان را به خود جلب نموده و همچنین معرفی حوزه کسب و کار خود باشد.

از این رو استفاده از تابلوهایی که بصورت حروف فارسی و انگلیسی و یا زبانهای دیگر در نقطه ای از فروشگاه که برای عموم قابل رویت باشد الزامی و امری اجتناب ناپذیر است.

تابلوهای چلنیوم میتواند بصورت بعد دار ونورانی در مدل های متنوع تولید و نصب گردد.

ایمن موج مدل های متنوعی از تابلوهای چلنیوم را طی یک دهه فعالیت خود به مشتریان خود عرضه نموده است.

از آنجاکه تنوع در طرح و مدل در تابلوهای چلنیوم بسیار زیاد می‌باشد، مشاوره گرفتن به روش تلفنی و ارائه نوع سلیقه مشتریان در اولویت طراحی و تولید تابلوهای چلنیوم قراردارد.


ایمن موج ضمن خواهش از مشتریان درخصوص خواندن مطالب مرتبط با چلنیوم در وب سایت آمادگی پاسخگویی طی ۲۴ ساعت از شبانه روز را به مشتریان محترم خود اعلام می‌دارد.

حروف برجسته چلنیوم در انواع مختلف تولید و عرضه می‌گردد که متناسب با طرح و سلیقه مشتری تولید و ارائه میشود.

 • حروف برجسته چلنیوم پلکسی دوبل

انواع چوب،سنگ،ورق های کامپوزیت، ام دی اف و ترمووود محل های هستند که این نوع تابلو ها را میتوان بروی آنها اجرا و نصب نمود.

متریال اصلی این نوع تابلو از جنس پلکسی گلاس می‌باشد.

به جهت اثر بخشی بیشتر در جلوه این نوع تابلو ها از ترکیب رنگی چند پلکسی استفاده می‌گردد.

چشم نوازی در تمام ساعات از شبانه روز در این نوع تابلو ها ویژگی خاصی به این محصول می‌دهد.

 • حروف برجسته چلنیوم حاشیه دار

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم حاشیه دار همانگونه که از عنوان و نام گذاری آن پیداست از دو رنگ پلکسی گلاس استفاده می‌گردد که یکی از این پلکسی گلاس ها بعنوان استروک و حاشیه رنگ دیگری مورد استفاده واقع می‌گردد.

 • حروف برجسته چلنیوم ستاره ای

در این نوع از تابلو ها که میتوان انواع نورپردازی را درآن بکار برد یکی از چشم نواز ترین نوع تابلو می‌باشد که با استفاده از دستگاه های لیزر سطح کار بصورت روزنه روزنه های کوچک در نظر گرفته میشو که با استفاده از منابع نور پشت آن در ذهن مخاطبین نمایی ستاره ای و با چشمه هایی از نور از فواصل دور و نزدیک ایجاد می‌نماید.

 • حروف برجسته وکیوم

تابلو های حروف برجسته وکیوم را میتوان مدرن ترین نوع تابلو دانست که در صنعت تابلو سازی بصورت گسترده تولید می‌گردد. حروف برجسته پلاستیکی که در تنوع رنگی بسیار بالا و سه بعدی در اشکال فانتزی می‌باشند رقیبان سر سخت حروف برجسته چلنیوم بشمار میروند که با تکنولوژی ترموفرمینگ وکیوم تولید و ارائه می‌گردند.

توضیح مختصری درخصوص تکنولوژی ترموفرمینگ وکیوم: یکی از روش های فرم دهی پلاستیک که به اشکال مختلف با روش حرارت و وکیوم بصورت سه بعدی میتوان پلاستیک را فرم دهی نمود و در زمان بسیار کوتاه با دستگاه های تمام اتوماتیک این پروسه را انجام داد.

 • حروف برجسته استیل

تابلوهای حروف برجسته استیل از جمله تابلوهای فلزی پر طرفدار می باشد که از قدیم مورد استقبال بوده است.

استفاده از دستگاه های نزیر پانچ، سی ان سی و لیزر در تولید این نوع تابلو ها متداول می باشد.

ماندگاری بسیار بالااز جمله مزایای این نوع تابلو ها به شمار می‌آید.

 • حروف برجسته فلزی

تابلوهای حروف برجسته فلزی از یک لبه فلزی هم جنس و یک رویه تشکیل میشود که لبه فلزی با استفاده از دستگاه لیزر برش داده شده ولبه حروف به وسیله دستگاه جوش لیزر اتصال داده می شود. نوراندریک تکنولوژی مورد استفاده در این نوع تابلو ها می باشد.

همانند ساخت دیگر تابلو ها در ساخت این نوع تابلو نیز ابتدا طراحی در نرم افزار کرل انجام می‌گردد سپس با استفاده از دستگاه لیزر برش طرح آماده می گردد و لبه ها از ۱ الی ۲۰ سانتیمتر خم زده شده و پرداخت میشوند و در نهایت رنگ بروی سطح تابلو زده میشود.

فلزات متداولی که در ساخت این نوع تابلو بکار میرود گالوانیزه، برنج، مس و استیل با ضخامت های دو میلیمتر می‌باشد.

 

 • حروف برجسته لاسوگاسی

تابلوهای حروف برجسته لاسوگاسی ازجمله تابلوهای خاص مدرن محصوب میشوند که جنس ورق آنها از آهن با روکش الکترواستاتیک می‌باشد که رویه کار در قسمت میانی قرار گزفته و در آن سوراخهایی جهت نصب لامپ های ال ای در و یا اس ام دی قرار می گیرد. نور پردازی این نوع تابلو با نئون نیز قابلیت اجرا را دارد.در این نوع تابلوها رنگ نور و حروف معمولا متضاد می‌باشند و بصورت کلی شرایط اجرا متناسب با طرح و سلیقه مشتری می‌باشد.

نام گذاری این تابلو همانگونه که از اسم آن مشخص است از شهر لاس وگاس ایالات متحده امریکا الهام گرفته شده است و در نور پردازی تنوع گوناگونی وجود دارد. طراحی این نوع تابلو ها در نرم افزار کورل دراو انجام میشود.

نحوه جاگذاری نور در تابلو به دو روش متداول می‌باشد: روش اول بین لبه کار و درون حروف و روش دوم مماس با سطح کار.

تنوع در رنگ و اجرا قدرت مانور تولید این محصول را چندین برابر مینماید.

 • حروف برجسته پلاستیک

تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی در قدیم با نام نئون پلاستیک معروف و شناخته شده بودند که در تنوع رنگی گسترده با ظاهری شفاف قابل اجرا می باشند، جنس این نوع تابلو ها از وق های پلکسی گلاس بوده که باعث نوردهی مناسب می باشد. ظاهری پر نور که از تمام زوایا قابل رویت می باشد ازجمله محاسن این نوع تابلو ها می باشد.

در این نوع تابلوها به دلیل استفاده از پلکسی در لبه‌های کار و عدم استفاده از فلزات نوردهی در لبه ها انعکاس نور را داشته و به زیبایی تابلو می افزاید.

ویژگی تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی به گونه ای می‌باشد که برای حروف و یا اشکال از نئون استفاده شده و به همین سبب نئون پلاستیک نام گذاری گردیده است. امروزه ال ای دی و اس ام دی جایگذین نورهای نئون گردیده اند.

 • حروف برجسته لبه سوئدی
 • حروف برجسته مینی لتر
 • حروف برجسته سفارشی

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیتابلوهای چلنیوم و فروشگاهی