به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

درباره ما

درباره ما

شرکت ایمن موج  در سال ۸۸ با گردهمایی گروهی از مدیران، مشاوران و متخصصان حوزه برق و معماری با هدف برنامه‌ریزی، اجرای پروژه و  طرح­های ملی در حوزه ارائه تجهیزات تبلیغات دیداری و نورپردازی شکل گرفت و در این راستا در پروژه‌های مرتبط با مراکز تجاری و اداری، ساختمانهای مسکونی و فضاهای باز در کنار کارفرمایان دولتی و خصوصی به اجرای پروژه در زمینه تخصصی خود مبادرت ورزید که این امر به لطف و یاری خداوند متعال، تا به امروز  نیز  ادامه داشته است.

ماحصل این تلاش­ها، کسب و گردآوری تجارب گسترده و همه جانبه بر پایه دانش و مهارت فنی، در حیطه‌ی کاری، اجرای موفق پروژه­ها و کسب رضایت مندی مشتریان و نیز ثبت اختراعات متعدد در این زمینه می‌باشد.

شرکت ایمن موج این افتخار را دارد که با ارائه روش­های نوین، علمی، کاملاً تخصصی و منطبق بر آیین نامه ها و چارچوب­های استانداردهای بین المللی، مراکز و مجموعه های گوناگون کشور را تجهیز نموده و با پشتیبانی و ارزیابی­های مستمر و دوره ای، ضمن حفظ ضریب اطمینان، به عنوان بازویی توانمند و قابل اتکاء برای مدیران و کارشناسان ذ­یربط در این خصوص  باشد.

امید است که این اقدامات، ضمن کسب رضایت خالق یکتا، گامی موثر در راستای اعتلاء و پیشرفت حوزه فناوری‌های بصری تبلیغات و نورپردازی های مدرن و اقتدار ملی کشور عزیزمان گردد.

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیدرباره ما