نمایشگرمنحنی

در جهان مدرن به نظر می رسد که تکنولوژی با هنر پیوند خورده است (همزیستی تکنولوژی و هنر)، تنش بین مغز و قلب. بسیاری از هنرمندان، از داوینچی تا آرکانجلوکورلی، ثابت کرده اند که این دو ازیکدیگر هرگز جدا نبوده اند.
تیم طراحی ایمن موج بر این باور است که رسانه های نمایش به عنوان یک بافت دیجیتال در فضای معماری و در تعامل محیط با انسان اثربخشی بسزایی دارند.
با ورود فناوری های رسانه ای در جوامع، آثار شکل گرفته و استفاده از آنها اغلب به صورتی هستند که امر تسریع انتقال پیام و اثر بخشی جزء جدایی ناپذیر اهداف می باشند .

لیکن در هنر مدرن و معماری معاصر، مخاطب و ارتباط میان او با فضا به گونه ای طراحی میگردد که جلوه های بصری و انتزاعی بسیاری را به مانند یک اثرهنری در بر میگیرد و آنچه حائز اهمیت است تاثیر پذیری ذهن مخاطب ازفضای پیرامون و رسانه است.
تیم ایمن موج هوشمند با تکیه بر این نکته که دیزاین محصول نگرش هنرمند به ارتباط ما بین مخاطب و پیرامون اوست، درصدد است تا این ارتباط را با بکارگیری هنرهای نوین بصری در فضا و در آمیختن آن با هنر بومی که از ویژگی های سنتی زندگی ایرانی بر می خیزد ایجاد کند.
در تکنوگرافی ما کشف می کنیم که چگونه هنرمندان معاصر از تکنولوژی در روش های غیر معمول و غیر منتظره برای تاثیر گذاری بیشتر در مخاطب استفاده می کنند.
در این نوع نمایشگرهای منحنی ما تلاش می‌کنیم تا نقطه ای درمورد چگونگی تعامل انسان با جهان را نمایش داده و ترکیبی از نمایشگرهایی که بر پایه‌ی LED بوده و اشکال انتزاعی که در زمان و مکان موردنظر جهت نصب استفاده می‌شوند را طبق مشاوره هایی که با سفارش دهنده (مشتری)خواهیم داشت، ساخته و نصب نماییم.

هدف و مکان های قابل استفاده از نمایشگر منحنی : 

هدف از ایجاد این نمایشگرها بصورت اشکال منحنی، جذب بیشتر مخاطبین بوده تا پس از مشاهده ی فرم به پخش محتوی نمایشی درحال اجرا در نمایشگر توجه بیشتری شود تا بتوانیم حداکثر تاثیر گذاری را در ذهن مخاطبین داشته باشیم.
مکان‌های قابل استفاده:
مراکزتجاری و اداری، لابی هتل‌ها، لابی مجتمع‌های مسکونی و اداری، اماکن فرهنگی ازجمله موزه‌ها و سینماها،سالن های انتظار بزرگ (فرودگاه‌ها)، فودکورت‌ها، سالن‌های اجلاس و…

برای دانلود فایل پی دی اف و کسب اطلاعات و عکس های بیشتر روی دانلود فایل pdf کلیک نمایید 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازینمایشگر منحنی