En | Fa
یک گام فراتر از تبلیغات
استندهای تعاملی - خرید - سفارش - قیمت

استندهای تعاملی

استندهای تعاملی ؛یکی از نیازهای مجموعه های بزرگ در فضاهای عمومی، اطلاع رسانی درخصوص راهنمایی طبقات و مراکز مختلف تجاری هستند. تبلیغات و معرفی محصولات درکنار راهنمایی و اطلاع رسانی امری دست یافتنی است. یکی از راهکارهای ما بکارگیری از انواع استندهای تبلیغاتی در فضاهای داخلی و خارجی است. موارد استفاده از این استندها در مجتمع های تجاری اداری، نمایشگاه ها، فروشگاه ها، رستوران ها و …می باشد که میتواند کالا یا سازمان مربوطه را بصورت مجازی معرفی نماید.

استندهای تعاملی

شاید در بسیاری از نمایشگاه ها و مکان های عمومی در داخل و خارج از کشور با استندهای ایستاده به اشکال مختلف که حاوی اطلاعاتی درباره مکانی که در آن قرار دارید برخورد کرده باشید .

این استندها به شما کمک می کنند بدون پرسیدن و قرار گرفتن در صف پذیرش کارهای خود را در زمان کمتری انجام داده و به اطلاعات مناسب خود دست پیدا کنید .

ازجمله قابلیت‌ها:
• نمایش محتوی دلخواه مانند تیزر تبلیغاتی، وب سایت، معرفی سازمان، معرفی محصولات و…
• کیوسک های اطلاع رسانی برای ارتباط مستقیم با مشتری.
• استفاده از انواع سیستم عامل ها و عدم محدودیت در تعریف نوع خدمات(اپلیکیشن و…).
• اتصال به رایانه بصورت بدون سیم و با سیم جهت پخش محتوی دلخواه و قابلیت تنظیم مدت زمان پخش و همچنین زمان پخش محتوی.
• قابلیت شبکه کردن چندین استند به یکدیگر و کارکرد همزمان با یکدیگر.
• وضوح تصویر حتی در نور مستقیم خورشید ، ضد گردو غبار و ضد آب.

استندهای تعاملی

استندهای تعاملی ؛بخشی از تبلیغات تعاملی هستند که با اجرای اپلیکیشن در استند اطلاعاتی را به مراجعه ککننده داده و او را در مسیر درست راهنمایی می کنند .

شرکت های بزرگ ، می توانند با قرار دادن استندهای تعاملی در ورودی فروشگاه ها ،مراجعه کننده را بدون نیاز به هدایت مسئول مرکز با بخش های مختلف فروشگاه آشنا شود .

از این استندها در رستورانها و سایر مراکز خدماتی نیز استفاده می شود و مراجعه کننده به هنگام خروج از آن مکان می تواند بازخورد و نظر خود را ثبت نماید .

استندهای تعاملی ایمن موج هوشمند؛ ایزاری بسیار مفید و کاربردی برای مراکز خدماتی،تجاری، آموزشی و سایر مجموعه های بزرگ می باشد.

در بیمارستانها ،بانکه و سینماها نیز افراد می توانند به راحتی نوبت اینترنتی خود را از طریق این دستگاه با وارد کردن کد ثبت نمایند.همچنین در فست فودها با استفاده از استندهای تعاملی می توانند غذای خود را انتخاب و سفارشی سازی نمایند .

استفاده از استندهای تعاملی ،سبک نوینی از تبلیغات خلاقانه و مدرن است که مخاطب در آن مشارکت دارد .

پاسخی بگذارید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*