به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

ساین (sign) چیست؟

اصطلاح ساین به تابلوهای راهنمای چاپ شده روی آلومینیوم ، کامپوزیت و …. گفته می شود .که برای ارائه اطلاعات مسیریابی به مراجعین اماکن به صورت نوشته و آیکون مورد استفاده قرار میگیرد.

تابلوهای راهنما یا ساین (sign ) یکی دیگر از محصولات شرکت ایمن موج هوشمند می باشد . این تابلوها در راهنمایی و به مقصد رسیدن هر چه سریعتر ارباب رجوع کمک زیادی می کنند .

این تابلوها که به آنها ساین دیواری هم گفته می شود در ادارات ، سازمان ها ، شرکت ها ، کارخانه ها ، فروشگاه ها ، مراکز آموزشی ، ورزشی ، درمانی و بیمارستانها ، بانک ، هتل ، فرودگاه ، مترو و … برای معرفی اتاق ها ،نمادهای هشدار و امنیتی ، اطلاع رسانی و … استفاده زیادی دارند و بسیار مهم می باشند .

سفارش تابلوهای راهنمای دیواری ، برای هر مجموعه نیاز به رعایت استاندارد های مورد نیاز آن مجموعه می باشد ، که هنگام ساخت تابلوی راهنمابه این نکته باید توجه ویژه ای کرد .

تابلو های راهنمای طبقات

برای تکریم هر چه بهتر مراجعه کنندگان و جلوگیری از ایجاد سردرگمی انان از تبالوهای راهنمای طبقات استفاده می شود که این خود باعث صرفه جویی در هدر رفت مراجعین و بازدهی بیشتر آن سازمان ، اداره یا مجموعه می شود . و مراجعین بدون فوت وقت و پرس و جو مستقیما به سراغ محل هدف خود می روند .

تابلو راهنما ، تابلو اداری

این تابلوها همانگونه که از اسمشان پیداست برای نسان دادن قسمت های مختلف یک ساختمان به کار می روند . و با نصب آنها به راحتی شناسایی محل برای مراجعین ساده تر می شود .

این تابلو ها که جزو الزامات همه ساختمانهای دولتی و دیگر اماکن هستند به شکل های کامپوزیت ، پلکسی گلاس ، فلکسی فیس و … ساخته می شوند .

پیشنهاد ایمن موج این است تابلوهایی را سفارش بدهید که روشنایی آن از smd و زمینه آن از پلکسی گلاس یا  کامپوزیت باشد و همچنین امکان تغیرات نوشته ها و تصاویر آن به سادگی میسر باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیتابلو راهنما sign