به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

تابلو چراغدار  یا (بک لایت) انواعی از لایت باکسها هستند که اصطلاحاً “نور از پشت” و یا “پشت چراغ دار” نامیده میشوند . واژه بک لایت یا بک لیت برگرفته از Backlight در زبان انگلیسی به معنای تصویر یا زمینه ای است که از پشت به آن نور تابیده می شود .

در تابلو چراغ دار ، تابش نور به چاپ بک لایت منجر به اثر گذاری بیشتر آن از نظر تبلیغاتی و همچنین جلوه دادن به تصویر مورد استفاده ، می گردد .

نوع چاپ بک لایت از نظر کیفیت ، اندازه و ضخامت می تواند متفاوت باشد که البته در برابر رطوبت  ماندگاری بالا داشته و به همین جهت در فضاهای خارجی نیز قابل استفاده می باشد . 

در این نوع تابلوها ، مدیا توسط یک نور مانند مهتابی ، لامپ کم مصرف ، smd و یا led از پشت روشن می شود . جنس مدیای بک لایت ، اغلب کاغذهای مخصوص چاپ هستند که نور را از خود عبور می دهند.

در مجمع تابلوهای پشت چراغدار یا لایت باکس ها ، تابلوهایی بسیار مناسب برای تسریع روند تبلیغات بصری بوده و از مقرون به صرفه ترین تجهیزات تبلیغاتی به شمار می آیند .

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیتابلو چراغدار