به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

خدمات چاپ

بالغ بر ده سال است که خدمات چاپ ایمن موج به مشتریان فرآوانی خدمات چاپ را ارائه می‌نماید، طی ده سال گذشته پروژه‌های گوناگونی را با جلب رضایت مشتریان خود به لطف پروردگار توانسته‌ایم در کارنامه خود ثبت نماییم.

ازجمله نقاط قوت و کلیدی خدمات چاپ ما بهره گیری از متخصصین مجرب در استدیو طراحی ایمن موج می باشد که با ایده پردازی های خلاقانه توانسته است رضایت حداکثری مشتران را بدست آورد.

طراحی‌های خلاقانه در استدیو طراحی ایمن موج توانسته است مارا در بین رقبای اصلی خود با وجه تمایزی پرکاربرد برای مشتریان در اولویت انتخاب قراردهد.

اثبات موفقیت کم نظیر خدمات چاپ ایمن موج، مشتریان متعدد و رزومه کاری ما می‌باشد.

گالری تصاویر  خدمات چاپ

گالری تصاویر  دستگاه های چاپ

استیکر

استفاده از استیکر در مجموعه های تجاری، اداری و حتی منازل مسکونی ازجمله مواردی است که طی سالهای جاری بسیار مورد استقبال واقع گردیده است و باتوجه به سهولت در نصب و معقول بودن هزینه های آن کاربردهای فرآوانی را درصنایع مختلف دارد.

چسب موجود در پشت استیکر باعث می گردد تا روی اجسام مختلف قابلیت اجرا داشته باشد.

ازجمله موارد پرکاربرد استیکر صنایع تبلیغاتی (نصب به روی نمای داخلی و خارجی فروشگاه ها، نصب به روی اتومبیل‌ها و …) اشاره نمود.

مش

بهترین متریال جهت تبلیغات فضاهای باز به طور مثال جهت تبلیغات به روی سطوح شیشه ای نمای ساختمان ها و یا فروشگاه ها استفاده از مش می باشد، استفاده از مش میتواند همزمان علاوه بر محتوای نمایشی مدنظر مشتری، عبور نور و رویت داخل مجوعه ها را به همراه داشته باشند.

چاپ به روی مش توسط دستگاه چاپ یو وی انجام می‌گردد که مناسب برای فضاهای بیرونی و داخلی با ماندگاری بالا می‌باشد.

چاپ روی اجسام

باپیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه‌های متعدد چاپ این امکان فرآهم گردیده است تا چاپ روی اجسام مختلف صورت پذیرد.

ایمن موج با استفاده از تکنولوژی های مربوطه این امکان را دارد تا چاپ روی سطوحی همچون شیشه، لیوان، اجسام تبلیغاتی و… را انجام دهد

مجموعه ایمن موج با بهره گیری از به روز ترین ماشین آلات چاپ لارج فرمت این امکان را دارد مدیاهای مختلف را تا حداکثر پنج متر و طول رول چاپ نماید


دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

شش − یک =

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیخدمات چاپ