به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.
کاربرد تابلو تبلیغاتی فضای باز

لایت باکس جعبه هایی هستند که تبلیغات به صورت تصویری داخل آنها قرار می گیرد تا با جلوه روشنایی واضح تر و درخشان تر دیده شود تا در نهایت توجه مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند. چنانچه که شما هم قصد خرید لایت باکس را دارید با ما همراه باشید تا انواع آن را بررسی کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ساخت لایت بکس

در ابتدا لازم است بدانید که لایت باکس چیست؟ همانطور که گفته شد لایت باکس ابزاری موثر و قدرتمند برای تبلیغات است. لایت باکس ها انواع و جنس های متفاوتی دارند. برای ساخت لایت باکس کافی است که ابتدا تصویری از تبلیغی که قصد آن را دارید طراحی کنید. چاپ تصاویر بر روی فلکسی یا بک لایت طلقی چاپ می شود. قاب لایت باکس ها می می تواند از آلومینیوم، چوب و یا فریم لس یعنی بدون قاب ساخته شود. پشت تصاویر تبلیغاتی نور ال ای دی یا اس ام دی قرار می گیرد تا تصاویر به صورت درخشان نمایش داده شود. انرژی این لامپ ها از طریق آداپتور تامین می شود.

انواع لاییت باکس

برای خرید لایت باکس ها لازم است که انواع آن را بشناسید. لایت باکس ها از لحاظ ساخت سازه و نوع اتصال و جنس بک لایت متفاوت هستند. لایت باکس آلومینیومی و پارچه ای از نوع محبوب لایت باکس تبلیغاتی هستند.

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی  از دو لایه پلکسی گلاس به ضخامت ۸ و ۲ میلیمتر ساخته می شود. همچنین بین این دو لایه از چاپ بک لیت استفاده شده است.  طرح چاپی داخل تابلو می تواند توسط مشتری دائما تعویض شود که یکی از مزایای این نوع تابلو به شمار می رود.

لایت باکس کریستالی چیست
لایت باکس کریستالی

لایت باکس اسنپ فریم

این نوع لایت باکس به دو صورت آویز و دیواری نصب می شود.وزن لایت باکس اسنپ فریم متغییر است و به اندازه آن وابسته است. فریم لایت باکس اسنپ فریم از پروفیل آلومینیومی آنادایز ساخته شده است که در ضخامت‌های سه سانتی متر تولید شده و صفحاتی از جنس ام دی اف و یا کامپوزیت در پشت تابلو قرار می‌گیرد. این تابلو تبلیغاتی با استفاده از قاب آلومینیومی فنری روی تابلو لایت باکس ثابت می‌شود.

لایت باکس آلوینیومی

در این نوع از تابلو تبلیغاتی از شیشه پلکسی به عنوان پوشش استفاده می شود و همچنین برای تامین نور آن از لامپ مهتابی یا ال ای دی استفاده می شد. نمونه بارزی که ممکن است هر روزه این لایت باکس را مشاهده کنید در فضای مترو ها است.

لایت باکس فضای باز

همانطور که از نامش پیدا است در فضاهای باز بی پوشش مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از تابلو تبلیغاتی ابعاد بزرگتری نسبت به سایر تابلوهای تبلیغاتی داشته و روی زمین قرار داده می شود. این لایت باکس جنسی از نوع آلومینیوم دارد و پایه آن فلزی است. برای کاربری و تبلیغات در محیط های باز، خیابان، پیاده رو ها و فضای خارجی نمایشگاهها از لا یت باکس فضای بازاستفاده می شود.

لایت باکس فریم لس پارچه ای

یکی از خلاقانه ترین لایت باکس های تبلیغاتی تابلو فریم لس است زیرا که بدون قاب است و تصاویر مستقیما بر روی پارچه های خاصی چاپ می شوند  سپس روی بدنه آلومینیومی لایت باکس نصب می­شوند. پارچه های این لایت باکس ها طوری دوخته و طراحی می شود که بدون کوچکترین چروک و خطی نصب شوند. به دلیل کیفیت بالای این تابلو در برابر انواع آسیب های محیطی مقاوم است پس در فضاهای باز قابل نصب و استفاده خواهد بود. همچنین به دلیل سبک بودن قابل نصب به صورت آویز روی دیوار خواهد بود.

لایت باکس فریم لس پارچه ای
لایت باکس فریم لس

لایت باکس مگنتی

لایت باکس مگنتی از فریم آلومینیومی ۲ سانتی متری ساخته شده است. صفحات نورانی داخلی و پلکسی گلاس ۲ میل آهنربایی که روی چاپ قرار گرفته است. تصویر در این تابلو تبلیغاتی  به راحتی تعویض می شود به این صورت که تنها کافیست صفحه پلکسی گلاس فوقانی که به صورت آهنربایی بر روی تصویر قرار گرفته است را بردارید و چاپ جدید را قرار دهید .


دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

8 − 5 =

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیخرید لایت باکس