یک گام فراتر از تبلیغات

ساخت لایت باکس آلومینیومی

لایت باکس

لایت باکس تابلوها و سازه های تبلیغاتی هستند که با استفاده از نوری که داخل آنها تعبیه شده است تبلیغات روی بک لایت را با جلوه ای خاص به نمایش می گذارد. لایت باکس ها از لحاظ نحوه نصب و ساخت انواع مختلفی دارند. در ساخت لایت باکس آلومینومی و انواع آن از جعبه های نورانی که معمولا از جنس پلاستیک، چوب و یا آلومینیوم می باشند استفاده می کنند، تصویر تبلیغاتی و یا پوستر را داخل این جعبه قرار داده و از پشت این نوع تابلو برای نورپردازی استفاده می کنند، تصویر داخل این تابلو را به راحتی می توان تغییر داد. برای دانستن قیمت لایت باکس آلومینیومی می توانید به صفحه ایمن موج مراجعه کنید تا از آخرین قیمت لایت باکس باکیفیت آگاه شوید.
یک طراح حرفه ای به نتیجه ی کار توجه داشته و یک نورپردازی هنری برای ایجاد حسی زیبا در بیننده بر روی این نوع تابلو خلق می کند. از این نوع تابلو معمولا در داخل ساختمان استفاده شده و یک نورپردازی حرفه ای بر روی عکس داخل این نوع تابلو باعث جذابیت بیشتر کار می شود. نورپردازی لایت باکس به دو صورت مهتابی و LED صورت میگیرد.

لایت باکس فریم لس

تابلو لایت باکس فریم لس، طوری ساخته و طراحی شده است که قاب یا فریم آن به حداقل اندازه برسد. چاپ این نوع از تبلوها بر روی پارچه دور دوزی شده چا می شود. دور این پارچه ها نواری طراحی شده است تا بدون قاب بر روی تابلو بدون کوچکترین چین یا تاخوردگی نصب شود. پارچه بک لایت از نوعی است که تا میزان قابل ملاحظه ای نور را از خود عبور بدهید طراحی شده است. پارچه ها قابل تعویض می باشند کافی است که آن را از قسمت نوار آن جدا کنید. همچنین این تابلو به صورت دیواری و ایستاده قابل نصب می شود.

لایت باکس کریستالی

برای ساخت لایت باکس کریستالی متریال پلکسی گلاس شیشه ای و اس ام دی شاخه­ ای باریک با قطر نزدیک به ۵ میلی استفاده میشود. این موضوع از ویژگی­های منحصر به فرد محصول است که موجب نازک شدن و حجم کم آن می­شود. همچنین باعث سبک شدن و کاهش وزن آن شده که جلوه­ های خاص و زیبایی برای مخاطبان به نمایش می­گذارد. تابلو لایت باکس کریستالی معمولا به شکل مستطیل طراحی و ساخته می­شود اما بر حسب نیاز و شرایط خاص مکان، می­توان این نوع تابلو را در اشکال لوزی، دایره و ۶ ضلعی نیز تولید کرد.

لایت باکس آلومینیومی

برای ساخت لایت باکس آلومینیومی قاب و باکس از جنس آلومینیوم یا پلکسی گلس یا چوب و ام دی اف استفاده می شود. برای پوشش چاپ از متریال هایی مانند پلکسی یا شیشه استفاده می شود که در دو نوع بدون نور و همچنین با بهره گیری از تکنولوژی اس ام دی (SMD)  می باشند. استفاده از چند لایه پلکسی در ساخت و طراحی لایت باکس ها، خلاقیت و نوآوری سازندگان لایت باکس را بالا برده و کیفیت تصور نهایی بسیار متفاوت خواهد بود.

روش ساخت لایت باکس
ساخت لایت باکس

روش ساخت لایت باکس

برای شروع ساخت لایت باکس آلومینیومی  به یک قاب نیاز دارید، تصویر یا پوستر تبلیغاتی را داخل قاب قرار داده و برای نورپردازی از نوار led در پشت قاب استفاده کنید که نور از پشت کار به عکس تابیده و جلوه ی ویژه ای داشته باشد، اگر از نوارهای LED که دارای نورهای مهتابی و آفتابی هستند استفاده کنید در کیفیت کار موثر است. برای اتصال LED ها به برق از یک آداپتور استفاده کنی و برای محافظت از عکس ها از یک محافظ از جنس شیشه یا پلاستیک شفاف استفاده کنید. نحوه نصب نیز براساس کاربرد می تواند متفاوت باشد. نوع دیواری آن مناسب فضاهای بسته و ایستاده مناسب فضاهای خارجی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیساخت لایت باکس آلومینیومی