به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

فروش لایت باکس با قیمت مناسب

فروش لایت باکس با قیمت مناسب

لایت باکس یا lightbox به فارسی «جعبه نورانی» ابزارهای تبلیغاتی هستند که جنسشان از چوب ، آلومینیوم ، پلاستیک و … می باشد . برای ساختن لایت باکس ابتدا پوستر و یا عکس چاپ شده را درون جعبه آن قرار می دهیم سپس نورپردازی می کنیم . مهمترین کاربردهای لایت باکس ها درون مجتمع های تجاری ، سالن های نمایش و سینما ، فروشگاههای فروش ، مترو ، سالنهای آرایشی زیبایی و … می باشد .

لایت باکسها انرژی خیلی کمی مصرف می کنند و می توانند جایگزین مناسبی برای روشهای تبلیغاتی قدیمی تر مانند پوستر ، روزنامه دیواری ، بروشور و … شوند و میتوانند کمک بیشتری به فروش بیشتر کارفرما بکنند .

قیمت فروش لایت باکس های شرکت ایمن موج بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد . البته قیمت انواع لایت باکس را با توجه به ابعاد در سایت نیز می توانید مشاهده فرمایید . برای مشاهده بر روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید :

قیمت لایت باکس فریم لس

قیمت لایت باکس کریستالی

قیمت لایت باکس مگنت

قیمت لایت باکس اسنپ فریم

فروش لایت باکس با قیمت مناسب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیفروش لایت باکس با قیمت مناسب