به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

لایت باکس ارزان قیمت

لایت باکس ارزان قیمت

اگر دنبال لایت باکس ارزان قیمت هستید به ایمن موج خوش آمدید . ادعای ما تعرفه قیمتی ماست کافی است تعرفه قیمتی ما را ببینید و با بقیه همکاران در این زمینه مقایسه بکنید تا به ارزان بودن محصولات ما پی ببرید .

لایت باکسهای شرکت ایمن موج یا آلومینیومی هستند و یا کریستالی . لایت باکسهای آلومینیومی خود به سه دسته فریم لس ، مگنت و اسنپ فریم تقسیم بندی می شوند .اما قبل از خرید لایت باکس یا سفارش لایت باکس اطلاعاتی درباره لایت باکس به شما ارائه می کنیم.

لایت باکس

لایت باکس ها تابلوهای تبلیغاتی هستند که با استفاده از نور تصاویر را به زیبایی به نمایش در می آورند. لایت باکس ها از لحاظ اندازه، جنس و نحو نصب انواع مختلفی دارند. این سازه های تبلیغاتی در محیط های داخلی و فضاهای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. لایت باکس ها در کنار خیابان‎ها، رستوران‎ها، مجتمع‎های تجاری، مراکز خرید، مترو، داروخانه‎ها، گالری‎ها، کافه‎ها، فست ‎فودها و خیلی جاهای دیگر که نیاز دارند خدمات یا محصولات خود را با جلب توجه بالا در معرض نمایش قرار دهند نصب می شوند. لایت باکس ارزان قیمت تبلیغاتی طبق سلیق مشتری طراحی و ساخته می شود. همچنین با استفاده از یک نور مخفی در پشت تصویر، طرح نمایان‎تر خواهد شد. این طرح به صورتی نمایش داده می‎شود که شبیه یک تلویزیون و تصاویر زنده به نظر برسد.

مزایا لایت باکس

لایت ‌باکس‌ها انواع مختلفی دارند که با توجه به ابعاد و نوع پارچه لایت ‌باکس، جنس چارچوب، انواع نورپردازی و… ارائه می‌شوند. چنانچه که از لایت باکس ارزان قیمت برای تبلیغات استفاده کنید مزایای بسیاری نصیب کسب و کار شما خواهد شد.

  • تبلیغات ارزان قیمت اما موثر
  • هزینه مصرف برقی بسیار پایین
  • ماندگاری تبلیغات به صورت طولانی مدت
  • استفاده در تمامی مکان ها بدون محدودیت
  • نصب آسان و سریع
  • ساخت و طراحی انواع مدل و طرح
  • جلب توجه بیشتر نسبت به سایر تابلوهای تبلغاتی به علت استفاده از نور

انواع لایت باکس ارزان قیمت

برای مشاهده تعرفه قیمتهای ایمن موج بر روی لینکهای زیر کلیک کنید :

 قیمت لایت باکس فریم لس

 قیمت لایت باکس کریستالی

 قیمت لایت باکس مگنت

 قیمت لایت باکس اسنپ فریم

تابلو لایت باکس
لایت باکس

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیلایت باکس ارزان قیمت