En | Fa
یک گام فراتر از تبلیغات
لایت باکس بیضی ایستاده

لایت باکس بیضی چیست؟

لایت باکس بیضی دارای ظاهری بسیار زیبا و شیک است و تیم ایمن موج مفتخر است که اولین شرکت ارائه دهنده در این زمینه باشد.این لایت باکس ها برای استفاده در فضای باز و سرپوشیده وبه هر رنگی ساخته می شوند و در ایمن موج می توانیم لایت باکس های بیضی را در هر اندازه تولید کنیم.

لای- باکس-بیضی

لایت باکس بیضی ایستاده

این تابلوهای تبلیغاتی به صورت ایستاده هستند و قابلیت تعویض چاپ آن نیز وجود دارد. از این لایت باکس می توانید در محیط های باز مانند مراکز خرید، فروشگاه ها، سینماها … استفاده کنید.

 

لایت باکس بیضی آویز

حتما برایتان پیش آمده که هنگام خرید کردن در فروشگاه، بین لایت باکس های آویزان شده از سقف، به دنبال نام قفسه مورد نظرتان بگردید. گاهی هم دیده شده در فروشگاه هستید و مثلا با دیدن لایت باکس بیضی آویزی که مربوط به یک نوشیدنی است،حسابی جذب آن می شوید. پس سریعا به سراغ همان نوشیدنی رفته و آن را در سبد خریدتان قرار می دهید.

تیم ایمن موج هوشمند، در کنار ساخت و اجرای لایت باکس های بیضی ایستاده، نوع آویز آن را نیز عرضه می کند.

لایت باکس بیضی ایستاده

جنس لایت باکس بیضی از چیست؟

پایه این محصول منحصر به فرد از آلومنیوم است و البته بدنه آن ها را می توان از ورق های گالوانیزه، ورق آلومنیوم و یا حتی ورق کامپوزیت ساخت. بنابراین با توجه به مواد استفاده شده در این تابلوهای تبلیغاتی دوست داشتنی، نوع چاپ بر روی آن ها نیز متفاوت خواهد شد. چاپ هایی از قبیل بک لایت، چاپ با پارچه های مخصوص، فلکسی فیس و … .

 

آیا لایت باکس های بیضی فقط مخصوص فضاهای تبلیغاتی هستند؟

در جواب این سوال باید بگوییم: خیر. این طور نیست.

درست است که این تابلوهای نورانی معمولا برای معرفی محصولات و خدمات مختلف در محیط های تبلیغاتی به کار می روند. اما نمی توان از زیبایی خاصی که به فضای خانه و یا محیط کارمان می دهد، چشم پوشید.

در کنار مشتریانی که از این جعبه های درخشنده و شگفت انگیز، برای رونق کسب و کارشان استفاده می کنند، افراد خوش ذوقی هم هستند که سفارش های متفاوتی به گروه ما می دهند.

لایت باکس بیضی ایستاده

گاهی افراد عکس های یادگاری شان را می خواهند به صورت نمایشگری نورانی، با درجه درخشندگی های دل خواه درآورند. و گاهی هم همین طرح ها را می خواهند روی تصاویر مناظر مختلف اجرا کنند. از این لایت باکس ها می توان در صنعت دکوراسیون هم بهره برد.

 

از دیگر کارهای شرکت ایمن موج می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پاسخی بگذارید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*