به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس تبلیغاتی چیست ؟

لایت باکس تبلیغاتی جزو جدیدترین مدل های تبلیغاتی می باشد که برای مکان های زیادی مانند مراکز تجاری ، مترو ، رستورانها ، پیاده رو ها و هر جایی که نیاز به تبلیغات دارد ، طراحی و نصب می شود . از مهمترین دلایل انتخاب لایت باکس برای تبلیغات محیطی ، جذابیت فوق العاده زیاد آن می باشد. با یک طراح فوق العاده می توان نگاه بسیاری از مردم را به خود جلب کرد تا بازدهی بالایی برای تبلیغات بدست اورد. این مدل تبلیغاتی مدرن، امروز مورد توجه بسیاری از شرکت های تجاری برای بدست آوردن بازار مناسب قرار گرفته است.

لایت باکس تبلیغاتی برای غذاخوری ها، مجتمع های تجاری، کافی شاپ ها و هر جای دیگری که نیاز به تبلیغات داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.
در این نوع از لایت باکس ها طرح مورد نظر را به هر شکل و شمایلی که مد نظر مشتری باشد تهیه می کنیم و سپس با استفاده از یک نور مخفی در پشت تصویر و روی قاب طرح نمایان تر از قبل جلوه گری می کند. این طرح تبلیغاتی به شکلی نمایش داده می شود که انگار یک تلویزیون جلوی شما روشن شده است.
لایت باکس تبلیغاتی به صورت یک رو، دو رو و چهار طرفه تولید می شوند و شما بسته به محیطی که برای نصب لایت باکس در نظر دارید می توانید از مدل های متفاوت آن ها استفاده کنید.

قیمت لایت باکس تبلیغاتی در شرکت ما بسیار مناسب می باشد. برای سفارش هر یک از انواع لایت باکس های تبلیغاتی می توانید ابتدا بسته به نیاز خود توضیحات آنها را بخوانید و سپس اقدام به خرید نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

لایت باکس تبلیغاتی
نمونه یک لایت باکس تبلیغاتی
نمونه لایت باکس تبلیغاتی شهری
لایت باکس تبلیغاتی شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیلایت باکس تبلیغاتی