نمایشگرشفاف

یکی دیگر از محصولات ویژه شرکت ایمن موج هوشمند نسل جدیدی از نمایشگر هاست که به صورت شفاف بوده و قابلیت عبور نور را دارند.

این محصول به صورت انحصاری در اختیار این مجموعه قراردارد.

طیف گسترده مخاطبان و جلب توجه بالای نمایشگر شفاف باعث گشته تا ما اولین وارد کننده این نوع نمایشگرها در ایران باشیم. استفاده از صفحه نمایشگرهای شفاف باعث عدم ایجاد اختلال دید محیط بیرونی برای افرادی که در داخل قرار دارند و بالعکس شده و این امکان را فراهم می کند  تا نمایش فیلم و تیزر های تبلیغاتی بصورت شفاف و با وضوح بالا به روی نماهای شیشه ای و ویترین مغازه‌ها مهیا گردد.

از جمله کاربردهای این نوع نمایشگرهای شفاف نصب در نماهای شیشه ای ساختمان‌ها، استفاده در فضای ویترین، تبلیغات فروشگاه ها، نمایشگاه ها و جلوه های بصری در مراکز مختلف و معماری های نوین می باشد.
باتوجه به اینکه نمای بیشتر ساختمان‌ها شیشه‌ای است برای آن که بتوانند حداکثر نور طبیعی داخل محیط کاری را فراهم نمایند مراکز تجاری گسترده ای که در سطح شهرها وجود دارند، از ویترین های شیشه ای بعنوان فضای قابل رویت اجناس درون ویترین استفاده میکنند.
درنظر بگیرید باتوجه به محدودیت فضاهای ویترین مغازه ها جهت نمایش کلیه محصولات چه راهکارهای کاربردی میتواند نمایش بهتر و تاثیر گذارتری در ذهن مشتریان بوجود آورد؟

نمایشگرهای تبلیغاتی شفاف باتوجه به ساختار تکنولوژی بکار رفته در تولید و دارابودن شفافیت دوطرفه باعث می‌گردد تا پس از نصب در پشت نمای شیشه ای ساختمان‌ها و ویترین مغازه ها مخاطب بتواند ضمن مشاهده نمای داخلی، محتوی نمایشی پخش شده بر روی نما را نیز به صورت کاملا شفاف رویت کند.

شاید شما برای تبلیغات دنبال تلویزیون شهری باشید، برای آشنایی با تلویزیون شهری کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازینمایشگرهای شفاف