En | Fa
نمایشگرهای شفاف شهری - تلویزیون شفاف - ترنسپرنت دیسپلی

یکی دیگر از محصولات ویژه شرکت ایمن موج نسل جدیدی از نمایشگر هاست که به صورت شفاف بوده و قابلیت عبور نور را دارند. این محصول به صورت انحصاری در اختیار این مجموعه قراردارد. طیف گسترده مخاطبان و جلب توجه بالای این محصول باعث گشته تا این شرکت اولین وارد کننده این نوع نمایشگرها در ایران باشد. استفاده از صفحه نمایشگرهای شفاف باعث عدم ایجاد اختلال دید محیط بیرونی برای افرادی که در داخل قرار دارند و بالعکس شده و این امکان را فراهم می‌نماید تا نمایش فیلم و تیزر های تبلیغاتی به صورت شفاف و با وضوح بالا به روی نماهای شیشه ای و ویترین مغازه‌ها مهیا گردد.
از جمله کاربرد های این نوع نمایشگر ها نصب در نماهای شیشه ای ساختمان‌ها، استفاده در فضای ویترین، تبلیغات فروشگاهها، نمایشگاها وجلوه های بصری در مراکز مختلف و معماری های نوین می باشد.
باتوجه به اینکه نمای اکثر ساختمان‌ها شیشه‌ای میباشد تا بتوانند حداکثر نور طبیعی داخل محیط کاری را فراهم نمایند مراکز تجاری گسترده ای که در سطح شهرها وجود دارند ، از ویترین های شیشه ای بعنوان فضای قابل رویت اجناس درون ویترین استفاده میکنند.
درنظر بگیرید باتوجه به محدودیت فضاهای ویترین مغازه ها جهت نمایش کلیه محصولات چه راهکارهای کاربردی میتواند نمایش بهتر و تاثیر گذارتری در ذهن مشتریان بوجود آورد؟
نمایشگرهای تبلیغاتی شفاف باتوجه به ساختار تکنولوژی بکاررفته در تولید و دارابودن شفافیت دوطرفه باعث می‌گردد تا پس از نصب در پشت نمای شیشه ای ساختمان‌ها و ویترین مغازه ها مخاطب بتواند ضمن مشاهده نمای داخلی، محتوی نمایشی پخش شده بر روی نما را نیز به صورت کاملا شفاف رویت کند.

 

نماهایی از نمایشگر شفاف

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*