به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

نمایشگر شفاف

محصول ویژه شرکت ایمن موج نسل جدیدی از نمایشگر هاست که به صورت شفاف و خاص طراحی شده است. این محصول اکنون به صورت انحصاری در اختیار کمپانی ایمن موج قراردارد. طیف گسترده مخاطبان و جلب توجه بالای این محصول باعث گردیده تا این شرکت اولین وارد کننده این نوع نمایشگرها در ایران باشد. استفاده از صفحه نمایشگرهای شفاف باعث عدم ایجاد اختلال دید محیط بیرونی برای افرادی که در داخل قرار دارند و بالعکس شده و این امکان را فراهم مینماید تا نمایش فیلم و تیزر های تبلیغاتی به صورت شفاف و با وضوح بالا به روی نماهای شیشه ای و ویترین مغازه‌ها مهیا گردد.
باتوجه به اینکه امروزه نمای ساختمان‌های متعددی بصورت شیشه‌ای بوده تا بتوانند حداکثر نور طبیعی داخل محیط کاری را فراهم نمایند مراکز تجاری گسترده ای که در سطح شهرها وجود دارند، از ویترین های شیشه ای بعنوان فضای قابل رویت اجناس درون ویترین استفاده میکنند. درنظر بگیرید باتوجه به محدودیت فضاهای ویترین مغازه ها جهت نمایش کلیه محصولات چه راهکاری میتواند کمک نماید تا نمایش بهتر و تاثیر گذارتری در ذهن مشتریان بوجود آید؟
نمایشگرهای تبلیغاتی شفاف باتوجه به ساختار تکنولوژی بکاررفته در تولید و دارابودن شفافیت دوجانبه باعث می‌گردند تا پس از نصب در پشت نمای شیشه ای ساختمان‌ها و ویترین مغازه ها بیننده بتواند ضمن مشاهده نمای داخلی، محتوی نمایشی پخش شده بر روی نما را نیز به صورت کاملا شفاف ببیند.

گالری تصاویر 

کاربرد های نمایشگر شفاف : 
  • از جمله کاربرد های این نوع نمایشگر ها نصب در نماهای شیشه ای ساختمان‌ها ، استفاده در فضای ویترین، تبلیغات فروشگاهها، نمایشگاها وجلوه های بصری در مراکز مختلف و معماری های نوین می باشد.

برای دانلود فایل پی دی اف و کسب اطلاعات و عکس های بیشتر روی دانلود فایل pdf کلیک نمایید 


دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

3 + یازده =

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازینمایشگر شفاف