به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

 نورپردازی های خاص

به طور کلی انواع حالت‌های نورپردازی ناشی از تغییر سه مولفۀ اصلی نورپردازی یعنی هدف نورپردازی، ویژگی‌های منبع نور و موقعیت آن است. در هر طرح نورپردازی شهری، بسته به اینکه چه عنصری از فضا به چه نوع نوری و از چه زاویه‌ای نورپردازی شود، کیفیت و حالت متفاوتی ایجاد می‌شود که علم به آن‎ها توسط طراحان شهری، امری ضروری است.

انجام پروژه‌ های تخصصی نورپردازی توسط تیم مجرب ایمن موج با بکارگیری از تجهیزات مدرن و به روز دنیا صورت می‌پذیرد

نورپردازی 

نورپردازی های خاص به جهت نماهای داخلی و خارجی مراکز تجاری و اداری، همچنین منازل مسکونی لوکس ازجمله خدمات تخصصی ایمن موج هوشمند به شمار می‌آید.

ایمن موج میتواند بهترین پیشنهاد فنی را به جهت بهتر دیده شدن نمای ساختمانهای تجاری و همچنین نورپردازی فضاهای داخلی مجموعه ها را به مشتریان ارائه نماید.

عضویت در مجامع بین المللی نورپردازی و انجام پروژه های عظیم نورپردازی در داخل و خارج از کشور وهمچنین استفاده از تجارب مهندسین مجرب در زمینه نورپردازی باعث گردیده بتوانیم جایگاه ویژه ای را درزمینه نورپردازی های خاص و مدرن در بین مشتریان عزیزمان داشته باشیم.

استفاده از نرم افزارهای تخصصی از جمله دیالوکس و طراحی فضاهای کاری توسط این نرم افزار کمک شایانی درجهت همسو شدن با سلیقه کارفرمایان را به ما ارائه داده است.

نورپردازی معقوله ای که میتوان از آن بعنوان ترکیب تکنولوژی و هنر یاد نمود و آشنایی با محصولات نوین در زمینه نورپردازی و شناخت استانداردهای بین المللی بخش اعظم توان اجرایی پیمانکاران نورپردازی می‌باشد.

جهت آشنایی با پروژه های انجام شده ما که در قالب نورپردازی های داینامیک و استاتیک می‌باشند با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره به شما باعث دلگرمی و افتخار ایمن موج می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازینورپردازی