به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

کاربرد لایت باکس

کاربرد تابلو لایت باکس

لایت باکس جعبه های تبلیغاتی با جنس های مختلفی هستند که با استفاده از نور پردازی تصاویر تبلغاتی پخش شده را قابل دید تر می کند. حال که با این کلمه آشنا شدید زمان آن رسیده است که بدانید کاربرد لایت باکس چیست؟ تا از مزایای آن نیز آگاه شوید.

کاربرد لایت باکس

لایت باکس ها در مکان هایی مانند کافی شاپ ها، رستوران ها، فروشگاه ها، انواع نمایشگاه ها، مترو، فضاهای باز و بسته، برای نمایش منو رستوران، داروخانه، تابلوهای راهنمایی، بازارهای تبلیغاتی برای معرفی محصول جدید، داخل سالن های سینمایی و نمایشی، آرایشگاه ها، باشگاه ها، مراکز خرید و هر جای دیگری که نیاز به نمایش یا تبلیغ محصول یا خدمات و معرفی آن به دیگران احساس می شود می توان از تابلو لایت باکس استفاده کرد

کاربرد انواع لایت باکس
کاربرد لایت باکس

مزایا استفاده از لایت باکس

 • همان طور که می دانید در لایت باکس یا جعبه های تبلیغاتی از نور ها برای روشنایی استفاده می شود و نوراها نقش موثری در تبلیغات این چنینی دارد اما باید بدانید که علاوه بر استفاده از برق، مصرف برق زیادی نداشته کم هزینه و بسیار مقرون به صرفه می باشد.
 • با استفاده از لایت باکس ها شما تبلیغات ۲۴ ساعته دارید که علاوه بر نمایش در تمام روز، در زمان تاریکی و سایه نیز قابل توجه تر خواهد شد.
 • بهترین مزیت لایت باکس تعویض بک لایت است و همین موضنوه نیز سبب می شود که کاربر لایت باکس هر روزه پرنگ تر از گذشته شود و محبوبیت بیشتری کسب کند. بک لایت صفحه ای شیشه ای مانند است که نازک بوده و معمولا از جنس پی وی سی است تا بتواند نور را از خمو عبور دهد. بر روی بک لایت ها تصاویر یا پیام های تبلیغاتی چاپ می شوند که در درون جعبه لایت باکس پس از نور ها قرار گرفته می شوند، ثابت نبوده و قابل تعویض می باشند، بدین معنا که هر گاه احساس شود می توان تصویر تبلغاتی آن را تعویض کرد و نیازی به تعیوض کل تابلو لایت باکس نمی باشد.
 • لایت باکس ها عمر طولانی دارند زیرا که از جنس های با کیفیتی ساخته و تولید می شوند و روی خود طلق شیشه ای دارند که از تصاویر بک لایت محافظت می کند.
 • مزایا استفاده از لایت باکس
  مزایا لایت باکس

  نور در جعبه لایت باکس قابل طراحی می باشد که معمولا طراحی آن بسته به دانش و هنر در انواع جعبه های لایت باکس طراحی می شود.

 • سرعت در آماده سازی این نوع تبلیغات بالا است.
 • قابل استفاده در تمامی مکان ها و فضاها بدین معنا که محدودیتی در استفاده از این تابلوهای تبلیغاتی وجود ندارد.
 • اصلی ترین کاربرد لایت باکس، تبلیغات ۲۴ ساعته می باشد.
 • لایت باکس هاذ انواع بسیار زیاده دارد که پاسخ گوی تمام سلیقه ها و امکان می باشد.
 • ضخامت لایت باکس ها می تواند بسیار کم باشد تا فضای کم تری اشغال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیکاربرد لایت باکس