En | Fa
کاربرد ویدئو وال

کاربرد ویدئو وال

ابتدا به این موضوع می پردازیم که ویدئو وال چیست؟ ویدئو وال یک نمایشگر صنعتی می باشد که محدودیتی در زمان اجرای آن و جود ندارد بدین معنا که در ۷ روز هفته در تمامی ساعت ها قابل نمایش تصاویر و ویدئو ها بدون وقفه می باشد. قطعه گرافیکی به کاربرده شده در نرم‌افزار ویدیو وال، قابلیت پخش تصاویر و دسترسی سریع در این وسیله الکترونیکی را به راحتی ممکن می‌ کند. جالب است بدانید که این سیستم دیجیتال قادر است که در کنار پخش و نمایش تصاویر زنده، تصاویر ضبط شده را نیز نمایش دهد.

کاربرد ویدئو وال

برای اینکه بیشتر با این تکنولوژی آشنا شوید کاربرد ویدئو وال را برای شما بررسی خواهیم کرد تا هر آنچه که درباره این سیستم نمی دانید آشنا شوید.

کاربرد ویدئو وال در بیمارستان
کاربرد ویدئو وال در بیمارستان

کاربرد ویدئو وال در بیمارستان

اموزه با پیشرفت تکنلوژی نیازها نیز دچار تغییر شده اند و هر ساله تکنولوژی ها هستند که خود را بروز می کنند تا پاسخ گوی مناسبی برای رفع نیاز ها باشند. بیمارستان ها و مراکز درمانی از ویدئو وال برای نمایش ترکیبی، متن، تصاویر، ویدیو وغیره در محیط‌های درمانی بیمارستان برای آموزش یا نمایش اطلاعات استفاده می شود. درواقع باید گفت که دلیل اصلی کاربرد این نمایشگر دیجیتال قابلیت اتصال ویدیو وال به پایگاه داده HIS و نمایش اطلاعات مدنظر با فرمت‌های گوناگون می‌باشد.

 • نمایش تصاویر پزشکی
 • نمایش اطلاعات پزشکان و تیم پزشکی بر روی نمایشگرهای ویدئو وال بیمارستان
 • نمایش اطلاعات مرتبط با نوبت دهی بیماران بر روی ویدئو وال
 • نمایش اطلاعات اتاق عمل برای پزشکان و متخصصان بر روی نمایشگر ویدئو وال

موارد گفته شده کاربرد ویدئو وال در بیمارستانها بود اما چه مزایای سبب شده است که از ویدئو وال دبر مراکز پزشکی استفاده شود؟
می توان گفت با استفاده از ویدئو وال تشخیص دقیق و سریع پزشکان و متخصصان برای معالجه بیماران از طریق تماشای با کیفیت تصاویر پزشکی در ویدئو وال آسان تعر خواهد شد. یکی دیگر از مورادی که می توان به آن اشاره کرد اشتراک‌گذاری و انتقال راحت ‌تر مقررات و جرائم بیمارستان بر روی این سیستم است. همچنین انتشارات و اعلام اطلاعات مربوط به زمان حضور و نوع تخصص پزشکان بیمارستان با استفاده از ویدئو وال برای همه قابل مشاهده خواهد شد. می توان از این نمایشگر برای نمایش اخبارهای مهم استفاده نمود. استفاده از ویدئو وال می تواند در زمان نوبت‌دهی در بیمارستان صرفه جویی، و آنرا منظم تر کند و این چنین ارائه خدمات بهتری به افراد خارجی زبان و یا ناشنوا داشته باشد. مزیت بارز دیگر استفاده از ویدئو وال حذف هزینه‌های مربوط به چاپ اطلاعیه‌های پزشکی و توزیع آن‌ است.

کاربرد ویدئو وال در مراکز کنترل
ویدئو وال در مراکز کنترل و نظارت

کاربرد ویدئو وال در مراکز کنترل و نظارت

مکان های مهم و پر کاربردی که از  ویدئو وال استفاده می شود، مراکز کنترل و نظارت است. ازیرا که در این فضاها، عملکرد بدون وقفه سیستم مانیتور و سرعت اجرای دستورات به آن بسیار مهم می باشد، و ویدئو وال هم تمامی این قابلیت ها را دارا است. امروزه  اکثر شرکت های معتبر دنیا سعی کرده اند که این فاکتورهای مهم را در تولید محصولات خود لحاظ نمایند. به همین خاط است که در تولید و ساخت انواع  ویدئو وال ها فاکتورهایی در نظر گرفته شده است تا مانیتور آن ها، حتی پس از مدت طولانی استفاده دچار افت کیفیت تصویر نشود بلکه با همان وضوح روز اول، تصاویر یا ویدئو ها را نمایش دهد.

کاربرد تابلو لایت باکس

کاربرد لایت باکس

لایت باکس جعبه های تبلیغاتی با جنس های مختلفی هستند که با استفاده از نور پردازی تصاویر تبلغاتی پخش شده را قابل دید تر می کند. حال که با این کلمه آشنا شدید زمان آن رسیده است که بدانید کاربرد لایت باکس چیست؟ تا از مزایای آن نیز آگاه شوید.

کاربرد لایت باکس

لایت باکس ها در مکان هایی مانند کافی شاپ ها، رستوران ها، فروشگاه ها، انواع نمایشگاه ها، مترو، فضاهای باز و بسته، برای نمایش منو رستوران، داروخانه، تابلوهای راهنمایی، بازارهای تبلیغاتی برای معرفی محصول جدید، داخل سالن های سینمایی و نمایشی، آرایشگاه ها، باشگاه ها، مراکز خرید و هر جای دیگری که نیاز به نمایش یا تبلیغ محصول یا خدمات و معرفی آن به دیگران احساس می شود می توان از تابلو لایت باکس استفاده کرد

کاربرد انواع لایت باکس
کاربرد لایت باکس

مزایا استفاده از لایت باکس

 • همان طور که می دانید در لایت باکس یا جعبه های تبلیغاتی از نور ها برای روشنایی استفاده می شود و نوراها نقش موثری در تبلیغات این چنینی دارد اما باید بدانید که علاوه بر استفاده از برق، مصرف برق زیادی نداشته کم هزینه و بسیار مقرون به صرفه می باشد.
 • با استفاده از لایت باکس ها شما تبلیغات ۲۴ ساعته دارید که علاوه بر نمایش در تمام روز، در زمان تاریکی و سایه نیز قابل توجه تر خواهد شد.
 • بهترین مزیت لایت باکس تعویض بک لایت است و همین موضنوه نیز سبب می شود که کاربر لایت باکس هر روزه پرنگ تر از گذشته شود و محبوبیت بیشتری کسب کند. بک لایت صفحه ای شیشه ای مانند است که نازک بوده و معمولا از جنس پی وی سی است تا بتواند نور را از خمو عبور دهد. بر روی بک لایت ها تصاویر یا پیام های تبلیغاتی چاپ می شوند که در درون جعبه لایت باکس پس از نور ها قرار گرفته می شوند، ثابت نبوده و قابل تعویض می باشند، بدین معنا که هر گاه احساس شود می توان تصویر تبلغاتی آن را تعویض کرد و نیازی به تعیوض کل تابلو لایت باکس نمی باشد.
 • لایت باکس ها عمر طولانی دارند زیرا که از جنس های با کیفیتی ساخته و تولید می شوند و روی خود طلق شیشه ای دارند که از تصاویر بک لایت محافظت می کند.
 • مزایا استفاده از لایت باکس
  مزایا لایت باکس

  نور در جعبه لایت باکس قابل طراحی می باشد که معمولا طراحی آن بسته به دانش و هنر در انواع جعبه های لایت باکس طراحی می شود.

 • سرعت در آماده سازی این نوع تبلیغات بالا است.
 • قابل استفاده در تمامی مکان ها و فضاها بدین معنا که محدودیتی در استفاده از این تابلوهای تبلیغاتی وجود ندارد.
 • اصلی ترین کاربرد لایت باکس، تبلیغات ۲۴ ساعته می باشد.
 • لایت باکس هاذ انواع بسیار زیاده دارد که پاسخ گوی تمام سلیقه ها و امکان می باشد.
 • ضخامت لایت باکس ها می تواند بسیار کم باشد تا فضای کم تری اشغال کند.
تابلو لایت باکس تبلیغاتی

لایت باکس چیست

برای آشنایی با کلمه لایت باکس و اینکه بدانید لایت باکس چیست؟ به طور خلاصه می توان گفت لایت باکس ها تابلوهای تبلیغاتی هستند که پیام تبلیغاتی را به صورت تصویری در دید مخاطبان به شکل نورانی قرار می دهد تا جلب توجه بیشتری کند. برای ساخت لایت باکس از آلومینیوم، چوب یا پلاستیک استفاده می شود. درون این جعبه های تبلیغاتی قبل از قرار گیری تصویر نور پردازی مورد نظر قرار داده می شود سپس تصویر قرار می گیرد البته این تصاویر قابل تعویض می باشند و ثابت نیستند. نور پردازی در این تابلوها نقش بسیار تاثیر گذاری دارد و معمولا نور پردازی این تابلو هنرمندانه انتخاب می گردد. برای نور پردازی تابلو لایت یاکس از نور ال ای دی یا مهتابی استفاده می شود.

ساخت لایت باکس چیست

برای ساخت لایت باکس ابتدا باید که از یک قاب یا جعبه استفاده کنید. سپس تصویری تبلیغاتی برای لایت باکس خود طراحی و چاپ کنید. جنس تصویر لایت باکس نیز مهم می باشد برای اینکه باید طوری انتخاب شود که نور را بتواند از خود عبور دهد. پشت تصویر تبلغاتی نور ال ای دی طراحی می شود و همانطور که قبلا گفته شد استفاده از نور در لایت باکس بسیار مهم است که چه رنگی و چه جنسی داشته باشد. همچنین برای محافظت از تصویر از یک پوشش شیشه ای استفاده می شود.
در نهایت برای تامین برق تابلو لایت باکس از یک آداپتور استفاده می شود. کاغذ هایی که حاوی تصاویر تبلیغاتی هستند از جنس پی وی سی ساخته می شوند که به آن بک لایت گفته می شود و ضخامت آن طوری انتخاب می شود که بتواند نور را از آن عبور دهد. نور لایت باکس به صورت یکنواخت بر روی تصاویر تابیده می شود و با این وجود هزینه ی بسیار پایینی دارد. علاوه بر پوشش شیشه ای برای لایت باکس پشت آن را نیز تخت چوبی ام دی اف قرار می دهیم تا به یک تابلوی تبلیغاتی مقاوم تبدیل شود.
لایت باکس ها را می توان در انواع مختلف ساخت و تولید کرد. تصاویر مورد نظر در تابلو لایت باکس آلومینیومی بر روی جنسی از پارچه بک لایت، فلکس، فلکس بدون بافت یا بر روی بک لایت طلقی چاپ می شود.

ساخت لایت باکس تبلیغاتی
ساخت لایت باکس

مزیت لایت باکس تبلیغاتی نسبت به بنر‎های تبلیغاتی

مزیت لایت باکس تبلیغاتی نسبت به بنر‎های تبلیغاتی این است که  منبع نوری است که از پشت تصویر به آن تابیده می‎شود و باعث می‎شود تبلیغات جذاب‎تر دیده شود. تکنولوژی UV به‌ روزترین و جدیدترین متد چاپ لایت باکس در دنیا است که با داشتن مقاومت بهتر در برابر تغییرات رنگ ناشی از نور آفتاب و کیفیت بسیار بالای چاپ هم فضاهای باز هم در فضاهای بسته برای کارهای تبلیغاتی استفاده می‎شود و همچنین در فضای سقف داربه دلیل نوع نورپردازی داخل این قاب‎ها و کیفیت بسیار بالای چاپ در مواردی که نیاز به یک دکوراسیون داخلی متفاوت است نیز می‎توان بهره گرفت.

مزیا لایت باکس تبلیغاتی
مزایا لایت باکس

یکی از مزیت های نور ال ای دی تابلو لایت باکس این است که این تابلو ها در زمان تاریکی علاوه بر اینکه قابل مشاهده هستند بلکه زیباتر و دیدنی تر نیز می باشند. البته این نکته را هم فراموش نکنید که بنر های تبلیغاتی تصاویر چاپ شده و ثابتی دارند اما لایت باکس تصاویر قابل تعویضی دارند. داشتن لایت باکس تبلیغاتی بدین معنا است که شما تبلیغات ۲۴ ساعته خواهید داشت اما همزمان مقرون به صرفه نیز خواهد بود و هزینه سنگینی درباره برق برای تابلو شما به همراه ندارد.
البته باید در جواب لایت باکس چیست؟ گفت که لایت باکس تنها هدف تبلیغاتی نداشته و برای فضاهای داخلی نقش دکوراتیو و زیبایی نیز دارد.

خدمات چاپ

خدمات چاپ

بالغ بر ده سال است که خدمات چاپ ایمن موج به مشتریان فرآوانی خدمات چاپ را ارائه می‌نماید، طی ده سال گذشته پروژه‌های گوناگونی را با جلب رضایت مشتریان خود به لطف پروردگار توانسته‌ایم در کارنامه خود ثبت نماییم.
ازجمله نقاط قوت و کلیدی خدمات چاپ ما بهره گیری از متخصصین مجرب در استدیو طراحی ایمن موج می باشد که با ایده پردازی های خلاقانه توانسته است رضایت حداکثری مشتران را بدست آورد.
طراحی‌های خلاقانه در استدیو طراحی ایمن موج توانسته است مارا در بین رقبای اصلی خود با وجه تمایزی پرکاربرد برای مشتریان در اولویت انتخاب قراردهد.
اثبات موفقیت کم نظیر خدمات چاپ ایمن موج، مشتریان متعدد و رزومه کاری ما می‌باشد.

گالری تصاویر  خدمات چاپ

گالری تصاویر  دستگاه های چاپ

استیکر
استفاده از استیکر در مجموعه های تجاری، اداری و حتی منازل مسکونی ازجمله مواردی است که طی سالهای جاری بسیار مورد استقبال واقع گردیده است و باتوجه به سهولت در نصب و معقول بودن هزینه های آن کاربردهای فرآوانی را درصنایع مختلف دارد.
چسب موجود در پشت استیکر باعث می گردد تا روی اجسام مختلف قابلیت اجرا داشته باشد.
ازجمله موارد پرکاربرد استیکر صنایع تبلیغاتی (نصب به روی نمای داخلی و خارجی فروشگاه ها، نصب به روی اتومبیل‌ها و …) اشاره نمود.
مش

بهترین متریال جهت تبلیغات فضاهای باز به طور مثال جهت تبلیغات به روی سطوح شیشه ای نمای ساختمان ها و یا فروشگاه ها استفاده از مش می باشد، استفاده از مش میتواند همزمان علاوه بر محتوای نمایشی مدنظر مشتری، عبور نور و رویت داخل مجوعه ها را به همراه داشته باشند.

چاپ به روی مش توسط دستگاه چاپ یو وی انجام می‌گردد که مناسب برای فضاهای بیرونی و داخلی با ماندگاری بالا می‌باشد.

 

چاپ روی اجسام

باپیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه‌های متعدد چاپ این امکان فرآهم گردیده است تا چاپ روی اجسام مختلف صورت پذیرد.

ایمن موج با استفاده از تکنولوژی های مربوطه این امکان را دارد تا چاپ روی سطوحی همچون شیشه، لیوان، اجسام تبلیغاتی و… را انجام دهد

 

مجموعه ایمن موج با بهره گیری از به روز ترین ماشین آلات چاپ لارج فرمت این امکان را دارد مدیاهای مختلف را تا حداکثر پنج متر و طول رول چاپ نماید

نورپردازی های خاص

 نورپردازی های خاص

به طور کلی انواع حالت‌های نورپردازی ناشی از تغییر سه مولفۀ اصلی نورپردازی یعنی هدف نورپردازی، ویژگی‌های منبع نور و موقعیت آن است. در هر طرح نورپردازی شهری، بسته به اینکه چه عنصری از فضا به چه نوع نوری و از چه زاویه‌ای نورپردازی شود، کیفیت و حالت متفاوتی ایجاد می‌شود که علم به آن‎ها توسط طراحان شهری، امری ضروری است.
انجام پروژه‌ های تخصصی نورپردازی توسط تیم مجرب ایمن موج با بکارگیری از تجهیزات مدرن و به روز دنیا صورت می‌پذیرد

گالری تصاویر 

نورپردازی 
نورپردازی های خاص به جهت نماهای داخلی و خارجی مراکز تجاری و اداری، همچنین منازل مسکونی لوکس ازجمله خدمات تخصصی ایمن موج هوشمند به شمار می‌آید.
ایمن موج میتواند بهترین پیشنهاد فنی را به جهت بهتر دیده شدن نمای ساختمانهای تجاری و همچنین نورپردازی فضاهای داخلی مجموعه ها را به مشتریان ارائه نماید.
عضویت در مجامع بین المللی نورپردازی و انجام پروژه های عظیم نورپردازی در داخل و خارج از کشور وهمچنین استفاده از تجارب مهندسین مجرب در زمینه نورپردازی باعث گردیده بتوانیم جایگاه ویژه ای را درزمینه نورپردازی های خاص و مدرن در بین مشتریان عزیزمان داشته باشیم.
استفاده از نرم افزارهای تخصصی از جمله دیالوکس و طراحی فضاهای کاری توسط این نرم افزار کمک شایانی درجهت همسو شدن با سلیقه کارفرمایان را به ما ارائه داده است.
نورپردازی معقوله ای که میتوان از آن بعنوان ترکیب تکنولوژی و هنر یاد نمود و آشنایی با محصولات نوین در زمینه نورپردازی و شناخت استانداردهای بین المللی بخش اعظم توان اجرایی پیمانکاران نورپردازی می‌باشد.
جهت آشنایی با پروژه های انجام شده ما که در قالب نورپردازی های داینامیک و استاتیک می‌باشند با ما تماس حاصل فرمایید.
مشاوره به شما باعث دلگرمی و افتخار ایمن موج می‌باشد.

برای دانلود فایل پی دی اف و کسب اطلاعات و عکس های بیشتر روی دانلود فایل pdf کلیک نمایید 

تابلو های راهنمای مسیر

تابلوهای راهنمای مسیر ( تابلو sign )

دپارتمان ایمن ساین فعالیت  تخصصی خود را در زمینه ی طراحی وتولید تابلوهای اطلاع رسانی وسیستم های مسیریابی از سال ۱۳۹۰ آغاز نمود. تولید تابلو مطابق با استانداردهای روز دنیا در حوزه تابلو مانند ISO7010 / OSHA1910 / BS5499, راه اندازی بخش تحقیق وتوسعه در زمینه ی تابلو،چاپ وسیستمهای مسیریابی تنها گوشه ای از یک دهه فعالیت های تخصصی این مجموعه است.
 • محدب
توتم
راهنمای طبقات
آویز
دیواری عمود
دیواری
رومیزی
Totem
Directories
Suspended
Projecting
Wall-Mounted
Desktop
 • تخت
راهنمای طبقات
آویز
دیواری عمود
دیواری
رومیزی
Directories
Suspended
Projecting
Wall-Mounted
Desktop
تابلوهای اطلاع رسانی سری محدب
سازه های محدب از شیکترین و دکوراتیوترین انواع تابلو به شمارمی روند  وبه دلیل وجود انحنای سطحی که موجب پخش شدن بازتاب نور از تابلو میشود برای استفاده در محیط های پر نور مناسب هستند معمولا تابلوهای محدب دارای یک ورق طلقی از جنس اکریلیک شفاف هستند. این ویژگی تابلوهای محدب این امکان را فراهم میکند تا به سهولت از چاپ های مختلف در داخل تابلو استفاده نمایید و با کمترین هزینه و هر زمان که نیاز داشتید پلاک عناوین داخل تابلو را خودتان تعویض کنید.
مزایا
 • ابعاد متنوع
 • نصب آسان
 • هزینه ی اولیه مناسب
 • قابلیت شستشو تابلو با انواع پلاک ها به جز پرینت کاغذی
 • مقرون به صرفه در صورت استفاده از پرینت کاغذی
سازه دیواری سری محدب
این تابلوها معمولا در کنار درب اتاق ها برای معرفی یک اتاق یا بخش استفاده می شوند و در بعضی موارد برای مسیر یابی نیز کاربرد دارند دراین تابلوها بیشترین قسمت از سطح خارجی تابلو به دیوار متصل است  ویا در امتداد دیوار قرار میگرد. در این نوع سازه امکان خواندن متن تابلو از رو به رو وطرفین فراهم است.
مزایا
 قابلیت دیده شدن و خواندن متن تابلو از رو به روی تابلو وطرفین
استفاده از آلومینیوم آنادایز شده با طول عمر حداقل ۳۰ سال
تعویض آسان پلاک داخل همه مدل ها
قابلیت شستشو در مدل های پلاک فلزی
سازه عمود سری محدب
این تابلوها به صورت عمود بر دیوار نصب می شوند و از روبه روی دیوار قابل خواندن نیستند اما امکان مشاهده وخواندن تابلو  از طرفین وجود دارد .ازاین نوع تابلو برای معرفی اتاق ها یا بخش هایی که در راهرو فرعی قرار دارند و از راهرو اصلی بدون ورود به آن ها قابل مشاهده هستند استفاده می شود.
مزایا
-تنوع قیمتی
-امکان تعویض راحت پلاک داخل تابلو
-جلب توجه زیاد به دلیل قرارگرفتن در ارتفاع
-امکان از  استفاده از پلاک های چاپی گوناگون
سازه آویز سری محدب
تابلوهایی هستند که از سقف به وسیله ی دو رشته سیم بکسل و اتصالات فلزی آویز میشوند و معمولا برای بالای درب اصلی بخش ها و ورودی های بزرگ و مسیریابی در ساختمان ها استفاده میشوند. با انتخاب رنگ ها و ابعاد مناسب برای این نوع سازه می توان از راهنمایی کامل  ودقیق مراجعین مطمئن شد.
مزایا
 • طول عمر بالا
 • قابلیت شستشو در مدل پلاک های فلزی
 • قابلیت استفاده از چاپ کاغذ به چاپ فلز
 • مقرون به صرفه دلیل امکان استفاده از پرینت کاغذی
 • بیشترین جلب توجه به دلیل جدا بودن المان های محیط ومعلق بودن
سازه  راهنمای طبقات سری  محدب
از تابلوهای راهنمای طبقات در کنار ورودی های اصلی ساختمان ها به منظور نشان دادن واحدهای موجود در هر طبقه ی ساختمان با ذکر شماره ی طبقه  و در طبقات ساختمان ها یا در کنار درب آسانسورها به منظور نمایش واحدهای موجود در هر طبقه با ذکر جهت استفاده میشود ابعاد این تابلو ها با توجه به مکان نصب وفاصله دید افراد تا تابلو تعیین می شود. تابلوهای راهنمای طبقات در نوع یک تکه مولتی تولید می شوند که درنوع یک تکه یک چاپ سرتاسری درون سازه قرار میگیرد و زمانی که شما نیاز به تعویض پلاک داخل تابلو دارید می بایست کل پلاک را تعویض نمایید.
مزایا
 • قابلیت تفکیک قطعات تابلو
 • قابلیت جابه جایی آسان سازه
 • دکوراتیو بودن به دلیل چاپ یک تکه
 • قیمت تمام شده مناسب
 • تعویض راحت پلاک داخل تابلو
سازه ی رو میزی سری محدب
تابلوهایی که جهت معرفی شخص ،سمت، قیمت کالا، شماره میز،قراردادن عکس خانوادگی ،لیست قیمت،اطلاعیه ها و… بر روی میز یا سطح مقابل دید مراجعین قرار می گیرند.
یکی از کاربردهای مهم این تابلوها استفاده از آنها در اتاق جلسات و سالنهای کنفرانس و واحدهای مختلف یک مجموعه است. از مهمترین ویژگی های این سازه تحدب راست به چپ آن است که جزو خاص ترین انواع رو میزی که به حساب می آید.
مزایا
 • تعویض آسان پلاک های داخل تابلو با تعویض پیرینت کاغذی
 • نصب آسان
 • تنوع در ابعاد طولی
 • قابل شستشو بودن در مدل های پلاک فلزی
سازه توتم سری محدب
سازه های ایستاده در مقابل ورودی های ساختمان یا مکان های پر رفت وآمد نصب می شوند و از معرفی مکان تا اطلاعاتی مربوط به مسیر یابی و غیره روی آن قرار می گیرد.
امکان نصب در فضاهای داخلی ساختمان های بلند اتاق ها، لابی، پارکینگ، فرودگاه، کتابخانه و یا فضاهای باز با قابلیت جا به جایی وجود دارد.
مزایا
 • -امکان جابه جایی راحت عناوین
 • -ماندگاری بالا به دلیل استفاده از آلمینیوم آنادایز شده
 • -قابلیت استفاده از پلاک های متفاوت
 • -قابلیت جا به جایی سازه
تابلو اطلاع رسانی سری تخت
این نوع سازه ها مرسوم ترین و پر استفاده ترین نوع تابلو هستند که به دلیل رواج مجدد طراحی به سبک تخت مورد استقبال  دکوراتورها و طراحان محیطی قرار گرفته است و از سازه های ظریف ولی مستحکم آلومینیومی تشکیل شده است.از مزایای این نوع سازه امکان جابه جایی آسان توسط پروفیل کشویی، امکان تغییر سایز وتغییر جنس پلاک با انواع ورق های آلومینیومی، کاپوزیتی فلزی و حتی PVC به دلیل نوع خاص پروفیل ها و سازه در این سبک تابلو است و به همین علت از طیف گسترده قیمتی برخوردار است.
مزایا
 • -امکان جا به جایی آسان توسط پروفیل کشویی
 • -امکان تغییر سازه و جنس پلاک
 • -قابلیت شستشو
 • -تنوع قیمتی
تابلو های سری تخت
سازه رومیزی سری تخت
تابلوهای رومیزی برای معرفی اشخاص، سمت های آن ها، اطلاعیه ها، قیمت کالاها، قراردادن عکس و… کاربرد دارند از این نوع تابلوها در اتاق های جلسات، سالن های کنفرانس و واحد های مختلف استفاده میشود. انتخاب تابلو های رومیزی به شما امکان انتخاب چاپ های گوناگون را می دهد. این تابلوها با توجه به کاربردشان در ابعاد استاندارد توسط مجموعه ایمن ساین تولید می شوند.
مزایا
 • -تعویض آسان پلاک های داخل تابلو
 • -امکان استفاده از پرینت کاغذی به جای فنر
 • -قابلیت شستشو
 • -چاپ یک تکه
 • -تنوع در ابعاد عرضی
سازه دیواری سری تخت
سازه های دیواری بر روی دیوار کنار اتاق ها یا بالای درب آنها به منظور معرفی اتاق، بخش و یا شماره گذاری آن ها استفاده میشوند. از این تابلوها میتوان در راهروها و سالن ها برای نمایش مسیر نیز استفاده کرد. این سازه ها معمولا در کنار درب اتاق های اداری برای معرفی یک اتاق، بخش و یا مسیر استفاده می شوند.در این تابلو ها بیشترین قسمت از سطح خارجی تابلو به دیوار  متصل است و یا در امتداد دیوار قرار میگیرد. در این نوع سازه امکان خواندن متن تابلو از روبه رو طرفین فراهم است.
مزایا
 • -قابلیت دیده شدن و خواندن متن تابلو از روبه رو تابلو و طرفین
 • -استفاده از آلومینیوم آنادایز شده با طول عمر حداقل ۳۰ سال
 • -تعویض آسان پلاک داخل همه مدل ها
 • -قابلیت شستشو در مدلهای پلاک فلزی
 • -چاپ یک تکه در جنس های فلزی و کاغذی و قابلیت استفاده از پرینت کاغذی بجای پلاک
 • -قابلیت شستشو انواع پلاک ها به جز کاغذی
سازه عمود سری تخت
این تابلو ها به صورت عمود بر دیوار نصب می شوند و از روبه رو تابلو قابل خواندن نیستند اما امکان مشاهده و خواندن متن تابلو از دو طرف است.
از این نوع سازه برای معرفی اتاق ها یا بخش هایی که در راهرو فرعی قرار دارند و از راهروی اصلی بدون ورود به آنها قابل مشاهده هستند، استفاده می شود. از نظر جلب توجه بعد از سازه های آویز بیشترین جلب توجه را این سبک از تابلو ها ایجاد می کنند ولی بدلیل وزن تابلو ها، حتما باید به دیوار پیچ شوند و امکان استفاده از چسب در اکثر موارد وجود ندارند.
مزایا
 • -جلب توجه زیاد به دلیل فاصله از دیوار
 • -دکوراتیو بودن به دلیل تخت بودن سطح کار
 • -امکان استفاده از چاپ کاغذی
 • -تنوع قیمتی
 سازه آویز سری تخت
تابلو هایی هستند که از سقف به وسیله دو رشته سیم بکسل و اتصالات فلزی آویز می شوند و معمولا برای بالای درب اصلی بخش ها و ورودی های بزرگ و همچنین پیاده سازی مسیریابی در پروژه ها استفاده می شوند. با انتخاب رنگ ها و ابعاد مناسب برای این نوع سازه می توان از راهنمایی کامل و دقیق مراجعین مطمئن شد.
مزایا
 • -بیشترین حد جلب توجه به دلیل جدا بودن از المان های محیط و معلق بودن در فضا
 • -قابلیت استفاده از چاپ کاغذ به جای فلز
 • -طول عمر بالا
سازه راهنمایی طبقات سری تخت
تابلو هایی هستند که در مقابل ورودی اصلی ساختمانها ، کنار آسانسورها و یا ورودی طبقات قرار میگیرند که شامل مشخصات واحد های موجود در ساختمان و طبقه و در صورت نیاز همراه با ذکر جهت همراه هستند.
تابلو راهنما طبقات دارای سایزهای استاندارد برمبنای فاصله دید مراجعین تا تابلو است و امکان طراحی مدلهای  بسیار متنوعی با در نظر گرفتن ابعاد استاندارد و فضای کلی تابلو وجود دارد.
به طور کلی تابلوهای راهنمای طبقات به دو صورت مولتی و یک تکه تولید می شوند که با توجه به تعداد طبقات مجموعه و محتوای درون تابلو ها، سازه مناسب انتخاب می شود.
مزایا
 • -قابلیت تفکیک قطعات تابلو
 • -امکان جابه جایی قطعات تابلو
 • -تنوع رنگ و سایز
 • -قابل شستشو

گالری تصاویر 

برای دانلود فایل پی دی اف و کسب اطلاعات و عکس های بیشتر روی دانلود فایل pdf کلیک نمایید 

تابلوهای چلنیوم و فروشگاهی

تابلوهای چلنیوم و فروشگاهی

عموم فروشگاه های تجاری جهت معرفی نوع کاربری خود به مشتریان نیازمند المانی می باشند که نظر مخاطبین و مشتریان را به خود جلب نموده و همچنین معرفی حوزه کسب و کار خود باشد.
از این رو استفاده از تابلوهایی که بصورت حروف فارسی و انگلیسی و یا زبانهای دیگر در نقطه ای از فروشگاه که برای عموم قابل رویت باشد الزامی و امری اجتناب ناپذیر است.
تابلوهای چلنیوم میتواند بصورت بعد دار ونورانی در مدل های متنوع تولید و نصب گردد.
ایمن موج مدل های متنوعی از تابلوهای چلنیوم را طی یک دهه فعالیت خود به مشتریان خود عرضه نموده است.
از آنجاکه تنوع در طرح و مدل در تابلوهای چلنیوم بسیار زیاد می‌باشد، مشاوره گرفتن به روش تلفنی و ارائه نوع سلیقه مشتریان در اولویت طراحی و تولید تابلوهای چلنیوم قراردارد.

ایمن موج ضمن خواهش از مشتریان درخصوص خواندن مطالب مرتبط با چلنیوم در وب سایت آمادگی پاسخگویی طی ۲۴ ساعت از شبانه روز را به مشتریان محترم خود اعلام می‌دارد.

گالری تصاویر 

حروف برجسته چلنیوم در انواع مختلف تولید و عرضه می‌گردد که متناسب با طرح و سلیقه مشتری تولید و ارائه میشود.

 • حروف برجسته چلنیوم پلکسی دوبل

انواع چوب،سنگ،ورق های کامپوزیت، ام دی اف و ترمووود محل های هستند که این نوع تابلو ها را میتوان بروی آنها اجرا و نصب نمود.

متریال اصلی این نوع تابلو از جنس پلکسی گلاس می‌باشد.

به جهت اثر بخشی بیشتر در جلوه این نوع تابلو ها از ترکیب رنگی چند پلکسی استفاده می‌گردد.

چشم نوازی در تمام ساعات از شبانه روز در این نوع تابلو ها ویژگی خاصی به این محصول می‌دهد.

 • حروف برجسته چلنیوم حاشیه دار

تابلوهای حروف برجسته چلنیوم حاشیه دار همانگونه که از عنوان و نام گذاری آن پیداست از دو رنگ پلکسی گلاس استفاده می‌گردد که یکی از این پلکسی گلاس ها بعنوان استروک و حاشیه رنگ دیگری مورد استفاده واقع می‌گردد.

 • حروف برجسته چلنیوم ستاره ای

در این نوع از تابلو ها که میتوان انواع نورپردازی را درآن بکار برد یکی از چشم نواز ترین نوع تابلو می‌باشد که با استفاده از دستگاه های لیزر سطح کار بصورت روزنه روزنه های کوچک در نظر گرفته میشو که با استفاده از منابع نور پشت آن در ذهن مخاطبین نمایی ستاره ای و با چشمه هایی از نور از فواصل دور و نزدیک ایجاد می‌نماید.

 • حروف برجسته وکیوم

تابلو های حروف برجسته وکیوم را میتوان مدرن ترین نوع تابلو دانست که در صنعت تابلو سازی بصورت گسترده تولید می‌گردد. حروف برجسته پلاستیکی که در تنوع رنگی بسیار بالا و سه بعدی در اشکال فانتزی می‌باشند رقیبان سر سخت حروف برجسته چلنیوم بشمار میروند که با تکنولوژی ترموفرمینگ وکیوم تولید و ارائه می‌گردند.

توضیح مختصری درخصوص تکنولوژی ترموفرمینگ وکیوم: یکی از روش های فرم دهی پلاستیک که به اشکال مختلف با روش حرارت و وکیوم بصورت سه بعدی میتوان پلاستیک را فرم دهی نمود و در زمان بسیار کوتاه با دستگاه های تمام اتوماتیک این پروسه را انجام داد.

 • حروف برجسته استیل

تابلوهای حروف برجسته استیل از جمله تابلوهای فلزی پر طرفدار می باشد که از قدیم مورد استقبال بوده است.

استفاده از دستگاه های نزیر پانچ، سی ان سی و لیزر در تولید این نوع تابلو ها متداول می باشد.

ماندگاری بسیار بالااز جمله مزایای این نوع تابلو ها به شمار می‌آید.

 • حروف برجسته فلزی

تابلوهای حروف برجسته فلزی از یک لبه فلزی هم جنس و یک رویه تشکیل میشود که لبه فلزی با استفاده از دستگاه لیزر برش داده شده ولبه حروف به وسیله دستگاه جوش لیزر اتصال داده می شود. نوراندریک تکنولوژی مورد استفاده در این نوع تابلو ها می باشد.

همانند ساخت دیگر تابلو ها در ساخت این نوع تابلو نیز ابتدا طراحی در نرم افزار کرل انجام می‌گردد سپس با استفاده از دستگاه لیزر برش طرح آماده می گردد و لبه ها از ۱ الی ۲۰ سانتیمتر خم زده شده و پرداخت میشوند و در نهایت رنگ بروی سطح تابلو زده میشود.

فلزات متداولی که در ساخت این نوع تابلو بکار میرود گالوانیزه، برنج، مس و استیل با ضخامت های دو میلیمتر می‌باشد.

 

 • حروف برجسته لاسوگاسی

تابلوهای حروف برجسته لاسوگاسی ازجمله تابلوهای خاص مدرن محصوب میشوند که جنس ورق آنها از آهن با روکش الکترواستاتیک می‌باشد که رویه کار در قسمت میانی قرار گزفته و در آن سوراخهایی جهت نصب لامپ های ال ای در و یا اس ام دی قرار می گیرد. نور پردازی این نوع تابلو با نئون نیز قابلیت اجرا را دارد.در این نوع تابلوها رنگ نور و حروف معمولا متضاد می‌باشند و بصورت کلی شرایط اجرا متناسب با طرح و سلیقه مشتری می‌باشد.

نام گذاری این تابلو همانگونه که از اسم آن مشخص است از شهر لاس وگاس ایالات متحده امریکا الهام گرفته شده است و در نور پردازی تنوع گوناگونی وجود دارد. طراحی این نوع تابلو ها در نرم افزار کورل دراو انجام میشود.

نحوه جاگذاری نور در تابلو به دو روش متداول می‌باشد: روش اول بین لبه کار و درون حروف و روش دوم مماس با سطح کار.

تنوع در رنگ و اجرا قدرت مانور تولید این محصول را چندین برابر مینماید.

 • حروف برجسته پلاستیک

تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی در قدیم با نام نئون پلاستیک معروف و شناخته شده بودند که در تنوع رنگی گسترده با ظاهری شفاف قابل اجرا می باشند، جنس این نوع تابلو ها از وق های پلکسی گلاس بوده که باعث نوردهی مناسب می باشد. ظاهری پر نور که از تمام زوایا قابل رویت می باشد ازجمله محاسن این نوع تابلو ها می باشد.

در این نوع تابلوها به دلیل استفاده از پلکسی در لبه‌های کار و عدم استفاده از فلزات نوردهی در لبه ها انعکاس نور را داشته و به زیبایی تابلو می افزاید.

ویژگی تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی به گونه ای می‌باشد که برای حروف و یا اشکال از نئون استفاده شده و به همین سبب نئون پلاستیک نام گذاری گردیده است. امروزه ال ای دی و اس ام دی جایگذین نورهای نئون گردیده اند.

 • حروف برجسته لبه سوئدی
 • حروف برجسته مینی لتر
 • حروف برجسته سفارشی

برای دانلود فایل پی دی اف و کسب اطلاعات و عکس های بیشتر روی دانلود فایل pdf کلیک نمایید 

نمایشگر شفاف

نمایشگر شفاف

محصول ویژه شرکت ایمن موج نسل جدیدی از نمایشگر هاست که به صورت شفاف و خاص طراحی شده است. این محصول اکنون به صورت انحصاری در اختیار کمپانی ایمن موج قراردارد. طیف گسترده مخاطبان و جلب توجه بالای این محصول باعث گردیده تا این شرکت اولین وارد کننده این نوع نمایشگرها در ایران باشد. استفاده از صفحه نمایشگرهای شفاف باعث عدم ایجاد اختلال دید محیط بیرونی برای افرادی که در داخل قرار دارند و بالعکس شده و این امکان را فراهم مینماید تا نمایش فیلم و تیزر های تبلیغاتی به صورت شفاف و با وضوح بالا به روی نماهای شیشه ای و ویترین مغازه‌ها مهیا گردد.
باتوجه به اینکه امروزه نمای ساختمان‌های متعددی بصورت شیشه‌ای بوده تا بتوانند حداکثر نور طبیعی داخل محیط کاری را فراهم نمایند مراکز تجاری گسترده ای که در سطح شهرها وجود دارند، از ویترین های شیشه ای بعنوان فضای قابل رویت اجناس درون ویترین استفاده میکنند. درنظر بگیرید باتوجه به محدودیت فضاهای ویترین مغازه ها جهت نمایش کلیه محصولات چه راهکاری میتواند کمک نماید تا نمایش بهتر و تاثیر گذارتری در ذهن مشتریان بوجود آید؟
نمایشگرهای تبلیغاتی شفاف باتوجه به ساختار تکنولوژی بکاررفته در تولید و دارابودن شفافیت دوجانبه باعث می‌گردند تا پس از نصب در پشت نمای شیشه ای ساختمان‌ها و ویترین مغازه ها بیننده بتواند ضمن مشاهده نمای داخلی، محتوی نمایشی پخش شده بر روی نما را نیز به صورت کاملا شفاف ببیند.

گالری تصاویر 

کاربرد های نمایشگر شفاف : 
 • از جمله کاربرد های این نوع نمایشگر ها نصب در نماهای شیشه ای ساختمان‌ها ، استفاده در فضای ویترین، تبلیغات فروشگاهها، نمایشگاها وجلوه های بصری در مراکز مختلف و معماری های نوین می باشد.

برای دانلود فایل پی دی اف و کسب اطلاعات و عکس های بیشتر روی دانلود فایل pdf کلیک نمایید 

نمایشگر منحنی

نمایشگرمنحنی

در جهان مدرن به نظر می رسد که تکنولوژی با هنر پیوند خورده است ، تنش بین مغز و قلب. بسیاری از هنرمندان، از داوینچی تا آرکانجلوکورلی، ثابت کرده اند که این دو ازیکدیگر هرگز جدا نبوده اند.
تیم طراحی ایمن موج بر این باور است که رسانه های نمایش به عنوان یک بافت دیجیتال در فضای معماری و در تعامل محیط با انسان اثربخشی بسزایی دارند.
با ورود فناوری های رسانه ای در جوامع، آثار شکل گرفته و استفاده از آنها اغلب به صورتی هستند که امر تسریع انتقال پیام و اثر بخشی جزء جدایی ناپذیر اهداف می باشند . لیکن در هنر مدرن و معماری معاصر، مخاطب و ارتباط میان او با فضا به گونه ای طراحی میگردد که جلوه های بصری و انتزاعی بسیاری را به مانند یک اثرهنری در بر میگیرد و آنچه حائز اهمیت است تاثیر پذیری ذهن مخاطب ازفضای پیرامون و رسانه است.
تیم ایمن موج با تکیه بر این نکته که دیزاین، محصول نگرش هنرمند به ارتباط ما بین مخاطب و پیرامون اوست، درصدد است تا این ارتباط را با بکارگیری هنرهای نوین بصری در فضا و در آمیختن آن با هنر بومی که از ویژگی های سنتی زندگی ایرانی بر می خیزد ایجاد کند.
در تکنوگرافی ما کشف می کنیم که چگونه هنرمندان معاصر از تکنولوژی در روش های غیر معمول و غیر منتظره برای تاثیر گذاری بیشتر در مخاطب استفاده می کنند.
در این نوع نمایشگرهای منحنی ما تلاش می‌کنیم تا نقطه ای درمورد چگونگی تعامل انسان با جهان را نمایش داده و ترکیبی از نمایشگرهایی که بر پایه‌ی LED بوده و اشکال انتزاعی که در زمان و مکان موردنظر جهت نصب استفاده می‌شوند را طبق مشاوره هایی که با سفارش دهنده (مشتری)خواهیم داشت، ساخته و نصب نماییم.
معرفی نمایشگر منحنی در قالب ویس .
برای ثبت سفارش و یا مشاوره نصب با ایمن موج هوشمند تماس بگیرید. 02188921200

گالری تصاویر 

هدف و مکان های قابل استفاده از نمایشگر منحنی : 
هدف از ایجاد این نمایشگرها بصورت اشکال منحنی، جذب بیشتر مخاطبین بوده تا پس از مشاهده ی فرم به پخش محتوی نمایشی درحال اجرا در نمایشگر توجه بیشتری شود تا بتوانیم حداکثر تاثیر گذاری را در ذهن مخاطبین داشته باشیم.
مکان‌های قابل استفاده:
مراکزتجاری و اداری، لابی هتل‌ها، لابی مجتمع‌های مسکونی و اداری، اماکن فرهنگی ازجمله موزه‌ها و سینماها،سالن های انتظار بزرگ (فرودگاه‌ها)، فودکورت‌ها، سالن‌های اجلاس و…

برای دانلود فایل پی دی اف و کسب اطلاعات و عکس های بیشتر روی دانلود فایل pdf کلیک نمایید 

تلویزیون شهری ( نمایشگر بزرگ )

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری اصطلاحی است برای نمایشگرهای بزرگ که در معابرعمومی و اماکن ورزشی ، فرهنگی-هنری و تالارهای پذیرایی و تشریفاتی نصب می‌گردند و بصورت کاملا رنگی تصاویر ویدئویی را پخش می نماید.
این مدل تلویزیون ها متشکل از ماژول‌هایی هستند که در ابعاد کوچکتر ساخته میشوند. هرکدام از این ماژول‌ها LED نامیده میشوند. با کنارهم قرارگرفتن تعدادی زیادیLED کابینت های تلویزیون شهری شکل گرفته و در ابعاد مختلف نصب می‌گردند.

گالری تصاویر 

تلویزیون‌های شهری فضای بسته (indoor) ایمن موج در چهار مدل ذیل قابل استفاده می‌باشند:
 • (Size: 202*510cm) Dot 2.5
 • (Size:202*510cm) Dot 3
 • (Size:120*320cm) (Size:215*215cm) Dot 4
 • (Size: 384*576cm) Dot 5
تلویزیون‌های شهری فضای باز (Outdoor) ایمن موج در چهار مدل ذیل قابل استفاده می‌باشند:
 • (Size: 384*576cm) Dot 8
 • (Size: 682*254cm) Dot 10
 • (Size:202*510cm) Dot 12

برای دانلود فایل پی دی اف و کسب اطلاعات و عکس های بیشتر روی دانلود فایل pdf کلیک نمایید 

ارتباط با ما از طریق واتس اپ