En | Fa

لایت باکس بیضی

لایت باکس بیضی دارای ظاهری بسیار زیبا و شیک می باشد و تیم ایمن موج مفتخر است اولین شرکت در این زمینه می باشد. لایت باکس بیضی به صورت ایستاده می باشد که داخل آن نور به کار رفته است و قابلیت تعویض چاپ آن وجود دارد.

از این لایت باکس می توانید در مرکز خریدها، فروشگاه، سینما و غیره استفاده کرد و پایه این محصول منحصر به فرد از آلومینیم است.

از دیگر کارهای شرکت ایمن موج می توان به موارد زیر اشاره کرد :

تلویزیون شهری منحنی

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری اصطلاحی است برای نمایشگرهای بزرگ که در معابر عمومی و اماکن ورزشی، فرهنگی- هنری، تالارهای پذیرایی و تشریفاتی نصب می‌گردند که بصورت کاملا رنگی تصاویر ویدئویی را پخش می نماید.

تلویزیون شهری شامل دو نوع می باشد: تخت و منحنی

 

معرفی تلـویزیـون شهری در قالب ویس .

تلویزیون شهری تخت

این مدل تلویزیون ها متشکل از ماژول‌هایی هستند که در ابعاد کوچکتر ساخته میشوند. هرکدام از این ماژول‌ها LED نامیده میشوند. با کنارهم قرارگرفتن تعدادی زیادیLED کابینت های تلویزیون شهری شکل گرفته و در ابعاد مختلف اجرا می‌گردند.
تلویزیون‌های شهری فضای بسته (Indoor) ایمن موج در چهار مدل ذیل قابل استفاده می‌باشند:
• Dot 2.5
• Dot 3
• Dot 4
• Dot 5

برای ثبت سفارش تلویزیون شهری و یا مشاوره خرید با ایمن موج هوشمند تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۲۱۲۰۰

 


تلویزیون‌های شهری فضای باز (Outdoor) ایمن موج هوشمند در چهار مدل ذیل قابل استفاده می‌باشند:
• Dot 8
• Dot 10
• Dot 13
• Dot 15


تلویزیون شهری منحنی

تلویزیون شهری منحنی در دو مدل فضای باز و فضای بسته با قابلیت انعطاف برای استفاده در نواحی محدب و مقعر و ابعاد گوناگون، مورد استفاده قرار میگیرند. ایمن موج هوشمند بهترین پیشنهاد برای استفاده از تلویزیون های شهری با توجه به فاکتورهایی نظیر فاصله ی بیننده تا نمایشگر و استفاده در محیط باز و بسته را در قالب بسته ی فنی در خصوص مدل ارجح به مشتریان ارائه مینماید.
این مدل نمایشگر را میتوان در استودیوها، مجتمع های تجاری، سینماها و کلیه فضاهای معماری با طراحی خاص پیاده سازی و اجرا نمود.

 

امنیت سازه های تلویزیون های تبلیغاتی شهری :

یکی از مسائل مهم راجب این نوع تلویزیون ها امنیت آن است. از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری باید امنیت تلویزیون ها بالا رود. شرکت ایمن موج از کادری حرفه ای برای راه اندازی استفاده می کند و سیستم نرم افزاری آن دارای قفل نرم افزاری است تا سودجویان نتوانند از آن استفاده کنند.

در صورت تمایل به سفارش این نوع تلویزون ها می توانید با شماره های شرکت ایمن موج تماس حاصل فرمایید تا متخصصان ما در کمترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند.

لایت باکس سقفی

لایت باکس سقفی که گاهاً به شکل پوستر برای دفاتر کار و همچنین برای مکان اداری و رسمی به سقف نصب می شود و فضای داخلی بسیار مدرن و جذابی را بوجود می آورد .

لایت باکس پایه دار

لایت باکس پایه دار ، نوعی از لایت باکسهاست که قابلیت نصب بر روی پایه را دارند و به صورت استند استفاده می شوند .

لایت باکسهای صنعتی

لایت باکس های صنعتی ، لایت باکسهایی هستند که در ابعاد و ضخامت قابل توجه ، با مقاومت بالای کیفی اجرا می شوند و قابلیت کارکرد ۲۴ ساعته به صورت مداوم را دارا می باشند .

تابلو راهنمایی رانندگی

به تابلوها یا نشان های بازدارنده ، تابلوهای انتظامی می گویند . این علائم بیشتر به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ هستند و نوع ممنوعیت به وسیله علامت خاص نشان می دهند . از تابلوهای بازدارنده ، تابلوی ایست به جهت اهمیت و دقت بیشتر رانندگان به صورت هشت ضلعی با زمینه کاملاً قرمز رنگ و با نوشته ایست به stop  در نظر گرفته است .

به لحاظ اهمیت تابلوی رعایت حق تقدم تنها راس یا سر این تابلو به سمت پائین می باشد .

تابلو راهنمای اداری

این تابلوها اغلب در فضاهای داخلی و گاهاً خارجی سازمان و اداره جات دولتی جهت راهنمایی مراجعه کنندگان به بخش های مختلف اداری و همچنین راهنمایی ارباب رجوع برای تسریع انجام و مراحل کار ارائه می شود .

 

تابلو راهنمای پزشکان

بیمارستان ها ، مطب ها ، آزمایشگاه ها و سایر اماکن پزشکی نیازمند استفاده از تابلوهای راهنما در فضای خود هستند . در طراحی این نوع فضاها باید به کاربرهای خاص و ویژه که بیماران و افراد کم سن و سال می باشند ، توجه کرد تا بتوانند به آسانی از راهنماها استفاده کرده و به بخش هایی که مد نظر دارند دسترسی پیدا کنند . این تابلوهای راهنما که با نوشته هایی خوانا هستند مطمئنا راهنمای بسیار خوبی برای این مکانها هستند .

تابلو راهنما شرکت

تولید تابلوهای راهنما نیاز به شناخت و آگاهی از شرایط محیطی فضا و اطلاع از شرایط استاندارد آن دارد . شرکت ایمن موج هوشمند با سابقه ی طولانی در زمینه ساخت تابلو و آگاهی نسبت به مجموع روند ساخت تابلوهای راهنما ، افتخار همکاری با مراکز مختلف اداری، تجاری، مسکونی و  … را دارد .

 

تابلو راهنمای رستوران

تابلوهای راهنمای رستوران ها ، تابلوهایی هستند که در رستوران ها و فست فودها استفاده می شوند . این تابلوهای راهنما مشخص کننده ی مسیر غذاها ، نوع غذاها ، قیمت و … می باشد که کارایی زیادی در کمک به مسیریابی و جهت یابی مراجعه کنندگان برای صرف غذا را دارد .