En | Fa
لایت باکس فریم لس

لایت باکس فریم لس

لایت باکس ها (light box) انواع مختلفی دارند. یکی از آن ها لایت باکس فریم لس (Lightbox Frameless) است. در این مقاله قصد داریم به معرفی مختصری از این نوع تابلوهای نورانی (light box) بپردازیم.

 

لایت باکس فریم لس چیست؟

لایت باکس فریم لس  (Lightbox Frameless)، یک نوع از تابلوهای تبلیغاتی هستند. همان طور که از اسم این لایت باکس (light box) مشخص است، بدون هیچ قاب و چهارچوب ساخته می شود. زمانی که از رو به رو به آن نگاه کنید، قاب و زواری دور آن نمی بینید.

 

قاب لایت باکس ها معمولا از چه چیزی ساخته می شوند؟

 • آلومنیوم
 • ورقه های آهنی

 

مزیت لایت باکس های فریم لس

در این تابلوهای نورانی (light box)، بیننده بالاترین سطح دیداری از لایت باکس (light box) را دارد. بنابراین حداقل میزان فریم در این لایت باکس ها (light box) به کاربرده شده است.

 

خرید لایت باکس فریم لس

 

ویژگی های لایت باکس فریم لس

 • ضخامت: ۵٫۲ سانتی‌متر یک طرفه و ۱۲ سانتی‌متر دو طرفه
 • حداکثر ابعاد: ۲۰۰*۶۰۰ سانتی‌متر
 • قابلیت نصب در سه حالت: دیواری، آویز و ایستاده روی زمین
 •  تکنولوژی نورپردازی: بهره گیری از امکان روشنایی SMD (کم مصرف)
 • فریم: آلومینیوم آنودایز شده در ضخامت های مختلف
 • جنس: آلومنیوم

 

نکته!

نوع چاپی که برای لایت باکس فریم لس (Lightbox Frameless) استفاده می شود، بک لایت یا بک لیت (Backlit printing) است.

 

مزیت تابلوهای نورانی فریم لس

 • چاپ با کیفیت بر روی پارچه بک لیت
 • قابلیت تعویض آسان تصویر
 • وضوح تصویر بسیار بالا (به سبب نور بک عالی)

 

ابعادهای ارائه شده در این مقاله، استانداردهای پرفروش لایت باکس (light box) می‌باشد. درصورت تمایل مشتریان عزیز ابعاد سفارشی نیز توسط گروه ایمن موج تولید می‌گردد.

پروسه تولید هر لایت باکس (light box) در مجموعه ایمن موج هفت روز کاری است. از طرفی گارانتی محصولات تولید شده توسط ایمن موج ۳۶ ماه می‌باشد. به طور کلی پروفیل لایت باکس فریم لس (Lightbox Frameless) در طول ۶ متر تولید و نگهداری می شود. و بر حسب ابعاد سفارشی برش خورده و اجرا می‌گردد.

 

 لایت باکس فریم لس

برای خرید لایت باکس فریم لس و یا مشاوره خرید با ایمن موج تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۲۱۲۰۰
انواع چاپ برای لایت باکس

انواع چاپ برای لایت باکس

تا امروز در این وب سایت با برخی از انواع لایت باکس (Lightbox) آشنا شدید. حالا وقت آن رسیده که با انواع چاپ این تابلوهای نورانی (Lightbox) آشنا بشوید.

 

لایت باکس چیست؟

تا کنون با انتشار تعداد زیادی از مقالات در این وب سایت به این سوال پاسخ داده ایم. لایت باکس (Lightbox) عبارت است از تصاویری ثابت یا متحرک که به کمک نور نمایش داده می شوند. از این تابلوهای نورانی (Lightbox) می توان در امور تبلیغاتی و صنعت دکوراسیون استفاده کرد.

 

انواع چاپ برای لایت باکس

 

حوزه تبلیغات بصری بیش ترین سهم از لایت باکس ها (Lightbox) را به خود اختصاص داده است. برای این منظور تابلوهایی با عناوین زیر در این حوزه بیش تر به چشم می خورند:

البته طراحی و ساخت تابلوهای نورانی (Lightbox) تنوع بسیار زیادی دارد. خصوصا در زمینه کاربردهای تجاری. برای دیدن انواع لایت باکس ها (Lightbox)  این جا کلیک کنید.

 

انواع چاپ لایت باکس

چاپ تصویر برای تابلوهای نورانی (Lightbox)، به روش های مختلفی انجام می شود. ما در این مقاله سه روش زیر را معرفی می کنیم:

 1. چاپ بک لایت یا بک لیت (Backlit printing)
 2. چاپ استیکر (Sticker printing)
 3. چاپ مستقیم روی طلق (Direct printing on talcum)

 

چاپ بک لایت یا بک لیت (Backlit printing)

منظور از بک لایت یا بک لیت (Backlit printing) کاغذی بسیار نازک است. این کاغذ باید رسانایی قوی برای عبور نور باشد.

انواع چاپ برای لایت باکس

چاپ روی این کاغذها نسب به دیگر روش ها یک مزیت مهم دارد. و آن تعویض راحت و بدون دردسر تصویر لایت باکس (Lightbox) است. به طوری که همیشه صاحبان این نوع لایت باکس (Lightbox) اکثرا به خاطر همین موضوع خیلی راضی هستند. و از خرید لایت باکس هایی (Lightbox) با چاپ بک لایت یا بک لیت (Backlit printing) استقبال می کنند. چون تعویض تصویر این تابلوهای نورانی (Lightbox)، نیازی به تخصص یا فن خاصی ندارد.

 

چاپ استیکر (Sticker printing)

اولین مرحله بعد از سفارش لایت باکس (Lightbox)، طراحی تصویر آن است. پس از آن، طرح توسط دستگاه های لارج فرمت (Extended larynx) روی استیکر چاپ می شود. سپس می توان آن را روی طلق چسباند. روش چاپ استیکر (Sticker printing) دو ایراد بزرگ دارد:

 1. این نوع چاپ کیفیت تصویر را پایین می آورد. چون دستگاه های لارج فرمت (Extended larynx) نمی توانند کیفیت دستگاه های دیجیتالی را ارائه دهند.
 2. کندن و چسباندن استیکر روی طلق، کار آسانی نیست. برای این کار نیاز به تخصص و تجربه است. بنابراین لازم است که هربار فردی متخصص را بیاورید تا این کار را انجام دهد.

 

انواع چاپ برای لایت باکس

 

ممکن است سوالی در این جا ذهن شما را مشغول کند. این که چرا هر کسی نمی تواند کار کندن و چسباندن استیکر را روی طلق انجام دهد؟ جواب آن بسیار ساده است. اگر فردی که این کار را انجام میدهد، باتجربه نباشد، ممکن است طلق را خراب کند. طوری که دیگر نتوان روی آن هیچ استیکر دیگری چسباند.

 

چاپ مستقیم روی طلق (Direct printing on talcum)

در این روش پس از طراحی تصویر، چاپ به صورت مستقیم روی صفحه ای پلکسی (Plexi) انجام می شود. این کار را دستگاه های لارج فرمت (Extended larynx) انجام می دهند. این نوع چاپ هم مانند روش قبلی دو ایراد اساسی دارد:

 1. کیفیت تصویر به خاطر چاپ با دستگاه های لارج فرمت (Extended larynx) پایین می آید.
 2. تعویض طرح این نوع چاپ برای افراد معمولی دشوار و معمولا غیرممکن است. بنابراین به افراد توصیه می شود که از روش چاپ بک لیت یا بک لایت (Backlit printing) استفاده کنند.

 

انواع چاپ برای لایت باکس

 

تیم ایمن موج هوشمند امیدوار است که در این مقاله مطالب مفیدی را برای شما کاربران گرامی ارائه کرده باشد. در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه کافی است که از طریق روش های ارتباطی ارائه شده در وب سایت رسمی ایمن موج، با ما در تماس باشید.

لایت باکس مگنت

لایت باکس مگنتی

لایت باکس مگنتی چیست؟

 در لایت باکس های مگنتی (Magnetic lightboxes) امکان تعویض تصویر، به سادگی میسر می شود. قاب آلومینیومی و تامین نور با روش اس ام دی (SMD) ازجمله محاسن این نوع از تابلوهای نورانی می‌باشد.

 

تعویض چاپ در لایت باکس های آهنربایی

روی لایت باکس مگنتی (Magnet Lightbox) یک صفحه پلکسی (Plexi Plate) شفاف قرار گرفته است. این صفحه به کمک آهنربا روی لایت باکس (Light Box) قرار گرفته و به سادگی جدا می شود. بنابراین عملیات تعویض چاپ به راحتی انجام می‌گردد.

 

لایت باکس مگنتی

 

لایت باکس مگنتی برای چه کارهایی مناسب تر است؟

برای مجموعه‌هایی که تغییر و تعویض تصویر تبلیغات بصری خود را در بازه زمانی کوتاه انجام می دهند، گزینه استفاده از این لایت باکس های آهنربایی بهترین پیشنهاد خواهد بود.

 

ویژگی های لایت باکس آهن ربایی

اندازه های ارائه شده در زیر، استانداردهای پرفروش این نوع لایت باکس (Light Box) می‌باشد و درصورت تمایل ابعاد سفارشی نیز تولید می‌گردد.

 • ضخامت: ۲ سانتی متر
 • حداکثر ابعاد: ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر
 • مدت زمان تولید: هفت روز کاری
 • نوع چاپ : کاغذ بک لیت
 • مدت گارانتی: ۳۶ ماه 

 

لایت باکس مگنتی

 

برای خرید لایت باکس مگنت و یا مشاوره خرید با ایمن موج تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۲۱۲۰۰

 

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی چیست؟

لایت باکس کریستالی از دو لایه پلکسی گلاس (Plexiglass) به ضخامت ۸ و ۲ میلیمتر ساخته شده و مابین این دو لایه از چاپ بک لایت استفاده می شود.  تعویض طرح چاپی داخل تابلو توسط مشتری یکی از مزایای این نوع تابلو به شمار می رود.

 

لایت باکس کریستالی

 

لایت باکس کریستالی روی چه سطوحی قابل اجراست؟

لایت باکس کریستالی (شیشه ای) را می توان بر روی سطوح مختلف اجرا نمود. سطوحی مانند:

 • دیوار گچی
 • سنگ
 • سطوح چوبی ام دی اف (MDF)
 • سقف

 

طراحی خاص تابلوهای لایت باکس کریستالی

دور کار را می توان به شکلی غیر از حالت معمول مربع و مستطیل برش داد. طرح های داخل این نوع لایت باکس توسط دستگاه لیزر برش داده می شود. پس از مرحله برش، روی شیشه ی پلکسی (Plexiglass glass) می چسبد.

 

لایت باکس کریستال

 

آیا می توان تصویر این تابلو ها تغییر داد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت: بله. تصویر این تابلوها را به راحتی می توان تغییر داد. حتی اگر تخصصی هم در زمینه طراحی، ساخت و نصب این نوع لایت باکس نداشته باشید، با باز کردن فیکسچرهای تابلو می توانید به راحتی این کار را انجام بدهید.

 

لایت باکس کریستال

 

ویژگی های خاص این نوع لایت باکس

ابعاد ارائه شده در این سایت استانداردهای پرفروش این نوع  لایت باکس می‌باشد. بنابراین درصورت تمایل ابعاد سفارشی شما مشتریان عزیز نیز تولید می‌گردد.

 • ضخامت لایت باکس‌: ۱ سانتی متر 
 • حداکثر ابعاد: ۱۲۰ * ۱۸۰ سانتی متر 
 • مدت زمان تولید: هفت روز کاری
 • نوع چاپ: کاغذ بک لیت
 • مدت گارانتی محصولات: ۳۶ ماه

 

کاربردهای لایت باکس های شیشه ای

برخی افراد به اشتباه فکر می کنند این تابلوهای شیشه ای فقط مختص تبلیغات بصری هستند. در صورتی که با پیشرفت روزافزون صنعت دکوراسیون، این لایت باکس ها دیگر تنها به فضاهای تبلیغاتی تعلق ندارند. محبوبیت این تابلوهای نورانی دوست داشتنی در همه جا فراگیر شده است. امروزه بسیاری از افراد هستند که برای کاربردهای شخصی شان این لایت باکس ها را سفارش می دهند.

 

عکس عروسی باید چشمگیر باشد!

عروس و دامادهایی هستند که تمایل بیش تری به مدرنیته بودن مراسم ازدواج شان دارند. آن ها می خواهند برخلاف زوج های دیگر،از عکس هایی با ایده های کلاسیک و کلیشه ای، به سمت تکنولوژی بروند. بنابراین اولین ایده ای که به ذهنشان می رسد، چاپ عکس عروسی شان در قالب لایت باکس کریستالی است. آن ها با این کار جلوه ای مدرن تر و شیک تر به منزل شان می دهند. از طرفی تمامی لایت باکس ها به خاطر نورانی بودن تصاویرشان همیشه چشمگیر و جذاب هستند.

 

تکنولوژی را به عزیزانتان هدیه بدهید!

دیگر زمان هدیه های کلیشه ای و تکراری گذشته است. از طرفی هم با مشغله های روزمره ای که سوغات زندگی شهری است، زمان زیادی را نمی توان برای انتخاب یک هدیه مناسب صرف کرد. تازه اگر وقت هم داشته باشید، نمی دانید که چه چیزی برای فرد مورد نظر مناسب است. چاره چیست؟ در این میان گروه ایمن موج هوشمند، با طراحی و ساخت لایت باکس های کریستالی، در کنار شماست تا عزیزانتان را شگفت زده کنید.

 

دکوراسیون های مدرن جذابیت بصری بیش تری دارند!

تابلوهای نقاشی همیشه گزینه خوبی برای ایجاد تنوع در دکوراسیون محل کار و منزل هستند. این تابلوها ها می توانند در قالب یک منظره یا نمای یک ساختمان و یا … باشند. اما چیزی که مهم است، ایجاد تنوع در همین تابلو هاست. به این فکر کنید که بتوانید تابلوهای موردعلاقه تان را به شکل یک لایت باکس کریستالی روی دیوار اتاق تان نصب کنید. حتی فکر کردن به این موضوع هم لذت بخش و شگفت انگیز است.

 

لایت باکس کریستالی

 

برای خرید لایت باکس کریستالی و یا مشاوره خرید با ایمن موج تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۲۱۲۰۰
لایت باکس اسنپ فریم

لایت باکس اسنپ فریم

لایت باکس اسنپ فریم چیست؟

لایت باکس اسنپ فریم از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. تابلو لایت باکس اسنپی یکی از بهترین گزینه ها برای ارائه تبلیغات شما است. با استفاده از لایت باکس اسنپ فریم می توانید در مدت بسیار طولانی تصاویر و تبلیغات خود را به نمایش بگذارید.

 

ساختار لایت باکس اسنپ فریم چگونه است؟

ساختار این تابلوهای نورانی به گونه ای طراحی شده است که دارای یک قاب آلومینیومی به اندازه ۲٫۵ سانتی متر باشد. این قاب آلومینیومی به سادگی باز و بسته می شود. این قاب ها در ۳ رنگ زیر موجود هستند:

 • سفید
 • مشکی
 • نقره ای

 

چاپ تصویر در لایت باکس اسنپ فریم چگونه است؟

برای چاپ تصویر دلخواه شما از چاپ بک لایت استفاده می شود. نصب تابلوهای لایت باکس اسنپ فریم به راحتی انجام می گیرد . این تابلوهای نورانی را  به راحتی می توان به صورت تابلو دیواری و یا به صورت آویز نصب نمود. آن ها را خیلی ساده به کمک یک آداپتور به برق متصل می شوند. قسمت پشتی این تابلوها از ام دی اف (MDF) ساخته شده است.

در صورتی که نیاز داشته باشید تا از این تابلوها در فضای خارجی استفاده کنید، باید سفارش لایت باکس فضای خارجی ثبت کنید، تا در تولید آن ها، به جای تخته ام دی اف (MDF)، از پی وی سی (PVC) استفاده شود. زیرا پی وی سی (PVC) مقاومت کافی را در برابر عوامل محیطی از جمله باد، باران، آفتاب و… را دارد.

 

مهم ترین ویژگی های این نوع لایت باکس

ابعاد ارائه شده در زیر، استانداردهای پرفروش لایت باکس می‌باشد و درصورت تمایل، ابعاد سفارشی نیز تولید می‌گردد.

 • ضخامت لایت باکس: ۵٫۲ سانتی متر
 • حداکثر ابعاد: ۱۲۰ * ۲۴۰ سانتی متر 
 • مدت زمان تولید: هفت روز کاری
 •  نوع چاپ: بک لیت
 • گارانتی محصولات به مدت ۳۶ ماه 

 

لایت باکس اسنپ فریم

برای خرید لایت باکس اسنپ فریم و یا مشاوره خرید با ایمن موج تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۲۱۲۰۰

 

لایت باکس سقفی

لایت باکس سقفی

لایت باکس سقفی چیست؟

لایت باکس سقفی که گاهی به شکل پوستر برای دفاتر کار و هم چنین برای اماکن اداری و رسمی به سقف نصب می شود. این باکس های نورانی فضای داخلی بسیار مدرن و جذابی را به وجود می آورند. 

 

لایت باکس سقفی

 

از نورپردازی های خاص و هنرمندانه گرفته تا به تصویر درآوردن آسمان و یا حتی درختان سر به فلک کشیده در جنگل، همه و همه با طراحی و ساخت لایت باکس های سقفی قابل اجراست.

 

لایت باکس سقفی

 

تفکرات قدیمی را دور بریزید!

شاید تا به حال فکر می کردید که طراحی و اجرای لایت باکس ها فقط مختص تبلیغات و امور تجاری می باشد. باید بگوییم که تا چند سال گذشته تصور شما از لایت باکس درست بوده است. اما پس از گذشت سال های اخیر و درآمیختن هنر طراحی و تکنولوژی های به روز، همه چیز تغییر کرد.

درست همین جا بود که با طراحی و نصب انواع لایت باکس های دیواری و سقفی، معماری داخلی ساختمان ها پیشرفت چشمگیری کرد.

 

لایت باکس سقفی

 

امروزه افراد زیادی هستند که از طراحی های قدیمی و کلیشه ای سقف خانه و یا محل کارشان خسته شده اند. با توجه به خستگی های ناشی از زندگی شهری، می خواهند فضای خانه و یا محل کارشان را غرق در آرامش و طراوت طبیعت کنند. آن ها به دنبال دیدن مناظری دل انگیز از آسمان آبی به جای سقف گچی بالای سرشان هستند. یا شاید دلشان بخواهد طرحی مدرن تر و متفاوت تر از سقف های کلاسیک را بالای سرشان ببینند و لذت ببرند. بنابراین به سراغ نصب لایت باکس سقفی می روند.

 

تلویزیون شهری منحنی

تلویزیون شهری

تلویزیون شهری چیست؟

تلویزیون شهری اصطلاحی است برای نمایشگرهای بزرگ که در معابر عمومی و اماکن ورزشی، فرهنگی- هنری، تالارهای پذیرایی و تشریفاتی نصب می‌گردند که به صورت کاملا رنگی تصاویر ویدئویی را پخش می نماید.

تلویزیون شهری شامل دو نوع می باشد:

 • تخت
 • منحنی

 

تلویزیون شهری تخت نمای باز

 

معرفی تلـویزیـون شهری در قالب ویس

تلویزیون شهری تخت

این مدل تلویزیون ها متشکل از ماژول‌هایی هستند که در ابعاد کوچک تر ساخته می شوند. هرکدام از این ماژول‌ها LED نامیده می شود. با کنار هم قرارگرفتن تعداد زیادیLED کابینت های تلویزیون شهری شکل گرفته و در ابعاد مختلف اجرا می‌گردند.
تلویزیون‌های شهری فضای بسته (Indoor) ایمن موج در چهار مدل ذیل قابل استفاده می‌باشند:
• Dot 2.5
• Dot 3
• Dot 4
• Dot 5

 

تلویزیون شهری نمای باز

 

برای ثبت سفارش تلویزیون شهری و یا مشاوره خرید با ایمن موج هوشمند تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۲۱۲۰۰

 

تلویزیون‌های شهری فضای باز (Outdoor) ایمن موج هوشمند در چهار مدل ذیل قابل استفاده می‌باشند:
• Dot 8
• Dot 10
• Dot 13
• Dot 15

 

خرید تلویزیون شهری تخت - سفارش

تلویزیون شهری منحنی

تلویزیون شهری منحنی در دو مدل فضای باز و فضای بسته با قابلیت انعطاف برای استفاده در نواحی محدب و مقعر و ابعاد گوناگون، مورد استفاده قرار می گیرند.

ایمن موج هوشمند بهترین پیشنهاد برای استفاده از تلویزیون های شهری با توجه به فاکتورهایی نظیر فاصله ی بیننده تا نمایشگر و استفاده در محیط باز و بسته را در قالب بسته ی فنی در خصوص مدل ارجح به مشتریان ارائه می نماید.
این مدل نمایشگر را می توان در استودیوها، مجتمع های تجاری، سینماها و کلیه فضاهای معماری با طراحی خاص پیاده سازی و اجرا نمود.

 

تلویزیون شهری منحنی

 

امنیت سازه های تلویزیون های تبلیغاتی شهری :

یکی از مسائل مهم راجب این نوع تلویزیون ها امنیت آن است. از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری باید امنیت تلویزیون ها بالا رود. شرکت ایمن موج از کادری حرفه ای برای راه اندازی استفاده می کند و سیستم نرم افزاری آن دارای قفل نرم افزاری است تا سودجویان نتوانند از آن سوءاستفاده کنند.

در صورت تمایل به سفارش این نوع تلویزیون ها می توانید با شماره های شرکت ایمن موج تماس حاصل فرمایید. تا متخصصان ما در کم ترین زمان پاسخگوی شما عزیزان باشند.

لایت باکس بیضی ایستاده

لایت باکس بیضی

لایت باکس بیضی چیست؟

لایت باکس بیضی دارای ظاهری بسیار زیبا و شیک می باشد. تیم ایمن موج مفتخر است که اولین شرکت ارئه دهنده در این زمینه می باشد.

 

لایت باکس بیضی ایستاده

این تابلوهای تبلیغاتی به صورت ایستاده می باشد. قابلیت تعویض چاپ آن نیز وجود دارد. از این لایت باکس می توانید در محیط های باز مانند مراکز خرید، فروشگاه ها، سینماها … استفاده کنید.

 

لایت باکس بیضی آویز

حتما برایتان پیش آمده که هنگام خرید کردن فروشگاه، بین لایت باکس های آیزان شده از سقف، به دنبال نام قفسه مورد نظرتان گشته اید. گاهی هم دیده شده در فروشگاه هستید و مثلا با دیدن لایت باکس بیضی آویزی که مربوط به یک نوشیدنی است،حسابی جذب آن می شوید. پس فورا به سراغ همان نوشیدنی رفته و آن را در سبد خریدتان قرار می دهید.

تیم ایمن موج هوشمند، در کنار ساخت و اجرای لایت باکس های بیضی ایستاده، نوع آویز آن را نیز عرضه می کند.

لایت باکس بیضی ایستاده

جنس لایت باکس بیضی از چیست؟

پایه این محصول منحصر به فرد از آلومنیوم است. البته بدنه آن ها را می توان از ورق های گالوانیزه، ورق آلومنیوم و یا حتی ورق کامپوزیت ساخت. بنابراین با توجه به مواد استفاده شده در این تابلوهای تبلیغاتی دوست داشتنی، نوع چاپ بر روی آن ها نیز متفاوت می شود. چاپ هایی از قبیل بک لایت، چاپ با پارچه های مخصوص، فلکسی فیس و … .

 

آیا لایت باکس های بیضی فقط مخصوص فضاهای تبلیغاتی هستند؟

در جواب این سوال باید بگوییم: خیر. این طور نیست.

درست است که این تابلوهای نورانی معمولا برای معرفی محصولات و خدمات مختلف در محیط های تبلیغاتی به کار می روند. اما نمی توان از زیبایی خاصی که به فضای خانه و یا محیط کارمان می دهد، چشم پوشید.

در کنار مشتریانی که از این جعبه های درخشنده و شگفت انگیز، برای رونق کسب و کارشان استفاده می کنند، افراد خوش ذوقی هم هستند که سفارش های متفاوتی به گروه ما می دهند.

لایت باکس بیضی ایستاده

گاهی افراد عکس های یادگاری شان را می خواهند به صورت نمایشگری نورانی، با درجه درخشندگی های دل خواه درآورند. و گاهی هم همین طرح ها را می خواهند روی تصاویر مناظر مختلف اجرا کنند. از این لایت باکس ها می توان در صنعت دکوراسیون هم بهره برد.

 

از دیگر کارهای شرکت ایمن موج می توان به موارد زیر اشاره کرد :

لایت باکسهای صنعتی

لایت باکس های صنعتی ، لایت باکسهایی هستند که در ابعاد و ضخامت قابل توجه ، با مقاومت بالای کیفی اجرا می شوند و قابلیت کارکرد ۲۴ ساعته به صورت مداوم را دارا می باشند .