سفارش چاپ لایت باکس

سفارش چاپ لایت باکس

فهرست: سفارش چاپ لایت باکس

سفارش چاپ لایت باکس

سفارش چاپ لایت باکس

سفارش چاپ لایت باکس به شما امکان می‌دهد تا با توجه به نیازها و سلیقه خود، تابلوهای نوری شخصی‌سازی که متناسب با کسب و کار یا محیط مورد نظرتان باشند، بسازید. این خدمت امکان انتخاب ابعاد، متریال و طراحی دلخواه را برای ارتقاء جذابیت و تأثیر گذاری تبلیغات و نمایشگرهای شما فراهم می‌کند.

فهرست مطالب

سفارش چاپ لایت باکس

سفارش چاپ لایت باکس، فرصتی است برای خلق سازه‌های نوری جذاب و کاربردی. این سازه با استفاده از مدیای بک لایت و خاصیت عبور نور، نه تنها جلب توجه مخاطبان را به خود اختصاص می‌دهد بلکه برای تبلیغات، اطلاع‌رسانی یا دکوراسیون داخلی ایده‌آل است. با چاپ لایت باکس، می‌توانید ابعاد، متریال، و طراحی دلخواه خود را انتخاب کرده و تاثیر گذاری بیشتر در فضاهای مختلف داشته باشید. انواع مختلفی از لایت باکس با فریم‌های آلومینیومی، چوبی یا حتی پلاستیکی و امکانات نورپردازی مختلف در اختیار شما قرار دارد.

برای ثبت سفارش و دریافت لیست قیمت چاپ لایت باکس با شماره تلفن 02188921200 – 02188921201 و 09384546828 در تماس باشید.

 

انواع چاپ لایت باکس

چاپ تصویر برای تابلوهای نورانی (Lightbox)، به روش های مختلفی انجام می شود.

ما در این مقاله چهار روش زیر را معرفی می کنیم:

  1. تکستایل
  2. چاپ بک لایت یا بک لیت (Backlit printing)
  3. چاپ استیکر (Sticker printing)
  4. چاپ مستقیم روی طلق (Direct printing on talcum)

 

چاپ بک لایت یا بک لیت (Backlit printing)

منظور از بک لایت یا بک لیت (Backlit printing) کاغذی بسیار نازک است. این کاغذ باید رسانایی قوی برای عبور نور باشد.

 

انواع چاپ برای لایت باکس

 

چاپ روی این کاغذها نسب به دیگر روش ها یک مزیت مهم دارد.

و آن تعویض راحت و بدون دردسر تصویر لایت باکس (Lightbox) است.

به طوری که همیشه صاحبان این نوع لایت باکس (Lightbox) اکثرا به خاطر همین موضوع خیلی راضی هستند.

و از خرید لایت باکس هایی (Lightbox) با چاپ بک لایت یا بک لیت (Backlit printing) استقبال می کنند.

چون تعویض تصویر این تابلوهای نورانی (Lightbox)، نیازی به تخصص یا فن خاصی ندارد.

 

چاپ استیکر (Sticker printing)

اولین مرحله بعد از سفارش لایت باکس (Lightbox)، طراحی تصویر آن است. پس از آن، طرح توسط دستگاه های لارج فرمت (Extended larynx) روی استیکر چاپ می شود. سپس می توان آن را روی طلق چسباند. روش چاپ استیکر (Sticker printing) دو ایراد بزرگ دارد:

  1. این نوع چاپ کیفیت تصویر را پایین می آورد. چون دستگاه های لارج فرمت (Extended larynx) نمی توانند کیفیت دستگاه های دیجیتالی را ارائه دهند.
  2. کندن و چسباندن استیکر روی طلق، کار آسانی نیست. برای این کار نیاز به تخصص و تجربه است. بنابراین لازم است که هربار فردی متخصص را بیاورید تا این کار را انجام دهد.

 

انواع چاپ برای لایت باکس

 

ممکن است سوالی در این جا ذهن شما را مشغول کند. این که چرا هر کسی نمی تواند کار کندن و چسباندن استیکر را روی طلق انجام دهد؟ جواب آن بسیار ساده است. اگر فردی که این کار را انجام میدهد، باتجربه نباشد، ممکن است طلق را خراب کند. طوری که دیگر نتوان روی آن هیچ استیکر دیگری چسباند.

 

چاپ مستقیم روی طلق (Direct printing on talcum)

در این روش پس از طراحی تصویر، چاپ به صورت مستقیم روی صفحه ای پلکسی (Plexi) انجام می شود. این کار را دستگاه های لارج فرمت (Extended larynx) انجام می دهند. این نوع چاپ هم مانند روش قبلی دو ایراد اساسی دارد:

  1. کیفیت تصویر به خاطر چاپ با دستگاه های لارج فرمت (Extended larynx) پایین می آید.
  2. تعویض طرح این نوع چاپ برای افراد معمولی دشوار و معمولا غیرممکن است. بنابراین به افراد توصیه می شود که از روش چاپ بک لیت یا بک لایت (Backlit printing) استفاده کنند.

 

انواع چاپ برای لایت باکس

 

تیم ایمن موج هوشمند امیدوار است که در این مقاله مطالب مفیدی را برای شما کاربران گرامی ارائه کرده باشد. در صورت نیاز به مشاوره در این زمینه کافی است که از طریق روش های ارتباطی ارائه شده در وب سایت رسمی ایمن موج، با ما در تماس باشید.