یک گام فراتر از تبلیغات

لایت باکس | قیمت لایت باکس

لایت باکس ها یا تابلوهای چراغدار به قاب هایی می گویند که از جنس آلومینیوم، پلاستیک و چوب می باشند و برای تبلیغات در مترو، امکان عمومی، سینما، فروشگاهها به اشکال مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

لایت باکس | قیمت لایت باکس

لایت باکس چیست 

لایت باکس ها یا تابلوهای چراغدار قاب های نورانی هستند که از جنس آلومینیوم، پلاستیک و چوب می باشند و برای تبلیغات در مترو، امکان عمومی، سینما، فروشگاهها و …  به اشکال مختلفی از جمله به صورت آویز، سقفی، دو طرفه، پایه دار و … استفاده می شوند.

برای ساختن لایت باکس، پوستر و یا عکس را درون قاب آن قرار می دهیم و سپس با نورپردازی جلوه ی ویژه دیداری به آن میبخشیم. نکته جالب این است که لایت باکس ها طراحی های متنوع و قابل تعویضی دارند که در ادامه به آن می پردازیم.

لایت باکس و افزایش فروش صاحبین مشاغل

لایت باکس ها می توانند درافزایش فروش، صاحبین مشاغل را یاری نمایند.استفاده از تجهیزات تبلیغات دیداری در دنیا رو به افزایش بوده و تکنولوژی در این راستا با سرعت رو به پیشرفت است. ازاین رو تجهیزات تبلیغات دیداری سنتی درکنار تجهیزات نوین می تواند کمک شایانی به افزایش بهره وری برای صاحبین کسب و کار داشته باشد.
ازمزایای استفاده از لایت باکس می توان به صرفه جویی چشمگیر در مصرف انرژی، روشنایی جذب کننده به واسطه استفاده از SMD و تعویض چاپ راحت اشاره نمود.

مقاله را در قالب ویس گوش دهید .
برای سفارش لایت باکس و یا مشاوره نصب با ایمن موج هوشمند تماس بگیرید: ۰۲۱۸۸۹۲۱۲۰۰

لایت باکس

انواع لایت باکس

لایت باکسهای شرکت ایمن موج دارای ۲ نمونه کلی آلومینیومی و کریستالی می باشند که لایت باکسهای آلومینیومی خود دارای سه نوع، لایت باکس فریم لس، لایت باکس مگنت و لایت باکس اسنپ فریم می باشند که هر کدام ویژگی ها و کاربردهای خاص خود را دار .

لایت باکس فریم لس (بدون فریم) 

هدف از تولید این لایت باکس ها دستیابی به حداقل فریم می باشد به گونه ای که تصویر کاملاً به گوشه های قاب متصل می شود. چاپ تصاویر در لایت باکس فریم لس بر روی پارچه های مخصوص چاپ بک لیت انجام میپذیرد و امکان تعویض تصویر در چند دقیقه امکان پذیر میباشد.

هدف ، حداقل فریم استفاده شده و بیشترین تمرکز بر روی تصویر است تا جلوه ی بهتری را شاهد باشیم.
• فریم آلومینیوم آندایز شده در ضخامت های مختلف
• حداکثر ابعاد ۲۰۰*۶۰۰ سانتی‌متر
• قابلیت نصب در سه حالت دیوار، آویز و ایستاده روی زمین
• بهره گیری از امکان روشنایی SMD کم مصرف
• چاپ بک لیت
• قابلیت تعویض آسان تصویر

خرید لایت باکس
لایت باکس

لایت باکس کریستالی 

تصویر این نوع لایت باکس توسط دستگاه لیزر بریده و بر روی پلکسی می چسبد وبرای تعویض تصویر پیچ مهره های اطراف قاب بازشده و عکس تعویض می شود.
• ضخامت: ۱ سانتی‌متر
• حداکثر سایز۱۲۰*۱۸۰ سانتی‌متر
• قابلیت نصب بر روی تمامی سطوح و سقف
• چاپ بک لیت
• قابلیت تعویض آسان تصویر

لایت باکس مگنت (آهنربایی) 

برای مجموعه‌هایی که تعویض تصویر تبلیغاتی خود را در بازه های زمانی کوتاه انجام می دهند استفاده از لایت باکس آهنربایی بهترین پیشنهاد خواهد بود صفحه پلکسی به کمک آهنربا روی لایت باکس قرار گرفته و به سادگی جدا می شود و تعویض چاپ به سادگی انجام می‌گردد.

• ضخامت: ۲ سانتی‌متر
• حداکثرابعاد: ۱۸۰*۱۲۰ سانتی‌متر
• قابلیت نصب بر روی تمامی سطوح
• چاپ بک لیت
• قابلیت تعویض آسان تصویر

لایت باکس کریستالی

لایت باکس اسنپ فریم

این مدل لایت باکس از مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل محیطی برخوردار است به همین منظور یکی از بهترین گزینه ها، برای ارائه تبلیغات شما است ، که با استفاده از این لایت باکس می توانید در مدت بسیار طولانی تصاویر و تبلیغات خود را به نمایش بگذارید. لایت باکس اسنپ فریم از پی وی سی ساخته می شود و مقاومت کافی را در برابر عوامل محیطی ، از جمله باد ، باران ، آفتاب و… را دارد.
• ضخامت ۲٫۵ سانتی‌متر
• حداکثر ابعاد ۱۲۰*۲۴۰ سانتی‌متر
• قابلیت نصب بر روی تمامی سطوح
• چاپ بک لیت

ایمن موج هوشمند طی یک دهه فعالیت مفتخر به تولید و نصب بیش از ۲۹۵۰ لایت باکس در سراسر ایران گردیده است. و توانایی تولید محصولات سفارشی را دارا می باشد .

اگر میخواهید از ما سفارش بگیرید، بد نیست بدانید که ….

شرکت ایمن موج هوشمند با ده سال تجربه در زمینه تولید و نصب انواع لایت باکس های تبلیغاتی تاکنون توانسته است مشتریان زیادی را به خود جذب کند . نمونه کارهای قوی ما گواه این ادعای ماست.

قیمت لایت باکس های ما نسبت به سایر همکاران بسیار مناسب تر می باشد، کافی است قیمت ها را مقایسه بکنید.

بعلاوه ایمن موج هوشمند دارای تیم نصب فنی با تجربه می باشد که سفارشات درون شهر تهران را به صورت رایگان برای مشتریان نصب می نماید. همچنین کلیه محصولات ایمن موج هوشمند بعد از نصب دارای ۳۶ ماه گارانتی می باشند.

سفارش و قیمت لایت باکس از شهرستان چگونه است ؟

ما با توجه به حجم سفارش شما عمل می کنیم ؛ یعنی اگر سفارش شما در حدی بود که نیاز به ارسال تیم باشد ، انجام آن میسر است اما اگر سفارش شما در حد چند تایی باشد بعد از ساختن تابلو لایت باکسهای شما ، لایت باکسها برایتان ارسال می گردد و آموزش نصب آن هم به شما داده می شود .

لایت باکس
قیمت لایت باکس

اما بد نیست بدانید که لایت باکس چطور ساخته می شود ؟

برای ساخت این تابلوهای چراغدار ابتدا پروفیل آلومینیوم متناسب با ابعاد مورد نظر آماده سازی می شوند ، سپس بنا به انتخاب سفارش دهنده (شما) ، پلکسی یا mdf یا … بعنوان صفحه نصب SMD یا المان های نوردهنده به قاب پروفیل متصل می شود .

در مرحله بعدی SMD بر روی صفحه ی کفی کار نصب می شود تا بعنوان منبع نور دهنده ی تابلو لایت باکس، نور لازم برای لایت باکسها را تامین کند. سپس بنا به نوع لایت باکسی که سفارش دهنده انتخاب کرده است چاپ پارچه بک لیت یا بک لایت روی قاب مورد نظر قرار می گیرد .

منبع تامین نور بسته به نوع SMD یا المان نور دهنده از طریق برق ۲۲۰ ولت یا ترانس رابط که در درون لایت باکس ها جایگزاری می شود ، تامین می گردد .

در بعضی از انواع لایت باکسها روال کار متفاوت تر است . این نوع اسمبل مراحل کار لایت باکسهای فریم لس است که در صورت انتخاب نوع لایت باکس تغییر می کند .

بعنوان مثال در لایت باکسهای اسنپ فریم قاب پروفیل از دو طرف لولایی تعبیه می شود که بک لایت در میان دو پلکسی شفاف مات قرار می گیرد و مجموع این کار بر روی قاب لولایی نصب می شود .

و اما در دیگر انواع لایت باکس از جمله مگنت نوع خاصی از قاب پروفیل استفاده می شود که در حاشیه داخلی ان عمقی در نظر گرفته شده که SMD نواری در آن قرار می گیرد و همچنین در این قسمت مگنت هایی کار می شود که پلکسی یک میلی متری را به وسیله مگنت هایی که به آن متصل می شود به قاب متصل می شود و چاپ بک لایت زیر پلکسی قرار گرفته و ثابت می شود در سطح پایینی لایت باکس مگنت از پلکسی یا MDF استفاده می شود .

لایت باکس اسنپ فریم
انواع لایت باکس

مکان نصب لایت باکس

معمولا لایت باکس را در مکانهای عمومی و پر رفت و آ»د نصب می کنند تا مورد توجه قرار گیرد. نصب لایت باکس ها معمولا به صورت ایستاده یا دیواری نصب می شود و گاهی مواقعه برخی ها آویزان آن را سفارش می دهند.

آیا لایت باکس با شرایط جوی مناسب است؟

همیشه خیلی از مشتریان ایمن موج این سوال را از ما کرده اند که لایت باکس ها مانند تبلیغات‌های بنری دچار آسیب می شود و کیفیت خود را از دست می دهد؟

در جواب این دوستان باید بگوییم یکی از دلایل استفاده از لایت باکس مناسب بود آن با شرایط جوی گوناگون است. جنس لایت باکس های ایمن موج از جنس پلی استر، و نایلون و دیگر مواد مستحکم است که تضمینی بابت عدم خراب شدن لایت باکس ها می باشد.

اگر با خواندن این مقاله باز برای شما سوالی پیش آمده در مورد لایت باکس که جواب آن را نمی دانید می توانید از مشاوران متخصص ایمن موج کمک بخواهید تا بهترین مشاوره را به شما عزیران بدهند.

 1. کجای سایت می تونم قیمت لایت باکس ها رو ببینم ؟ منظورم اینه که بتونم ابعاد انتخاب بکنم و قیمتشون رو به صورت انلاین ببینم ؟

 2. سلام خدمت شما
  امکان سفارش لایت باکس های شرکت شما برای شهرستان وجود داره ؟

  1. سلام
   ممنون از همراهیتون.
   درصورت ثبت سفارشات تعداد امکان هماهنگی نصب در شهرستان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیلایت باکس | قیمت لایت باکس