به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

لایت باکس شهری ، خیابانی

لایت باکس شهری - خیابانی شرکت ایمن موج

امروزه جعبه های تبلیغاتی نورانی یا لایت باکسها (lightboxs) جای خود را برای تبلیغات در سطح شهر ها نیز باز کرده اند . هنگام عبور از پیاده رو ها در سطح خیابان های شلوغ شهر مطمئناً با این تابلوهای تبلیغاتی بزرگ و کوچک جدید مواجه شده اید . لایت باکسهای شهری مزایای زیادی نسبت به بنر های تبلیغاتی دارند، از جمله اینکه به واسطه نوری که به تصویر می تابد، تصور خیلی خوبی از تبلیغ شما در ذهن بیننده پدید می آورند . همچنین به واسطه تکنولوژی لامپ های SMD مصرف انرژی در آنها بسیار کم می باشد و عمر بسیار بالایی (تا ۲۰ سال) دارند .

شما دارای هر کسب و کاری که باشید می توانید از این لایت باکسها برای تبلیغات محیطی خود استفاده کنید. فرض کنید شما دارای یک رستوران بزرگ می باشید اگر یک تابلوی تبلیغاتی نورانی (لایت باکس) جلوی رستوران خود بگذارید، مطمئناً کسانی که به دنبال رستوران یا غذاخوری برای صرف غذا می باشند می توانند به واسطه این تابلوی تبلیغاتی نورانی به رستوران شما بیایند چرا که نوری که آنها منعکس می کنند در روز هم تاثیر خود را خواهد گذاشت . قیمت تلایت باکس شهری ما بسیار مناسب تر از سایر همکاران می باشد . برای خرید می توانید تماس بگیرید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیلایت باکس شهری ، خیابانی