به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.
تابلو لایت باکس تبلیغاتی

برای آشنایی با کلمه لایت باکس و اینکه بدانید لایت باکس چیست؟ به طور خلاصه می توان گفت لایت باکس ها تابلوهای تبلیغاتی هستند که پیام تبلیغاتی را به صورت تصویری در دید مخاطبان به شکل نورانی قرار می دهد تا جلب توجه بیشتری کند. برای ساخت لایت باکس از آلومینیوم، چوب یا پلاستیک استفاده می شود. درون این جعبه های تبلیغاتی قبل از قرار گیری تصویر نور پردازی مورد نظر قرار داده می شود سپس تصویر قرار می گیرد البته این تصاویر قابل تعویض می باشند و ثابت نیستند. نور پردازی در این تابلوها نقش بسیار تاثیر گذاری دارد و معمولا نور پردازی این تابلو هنرمندانه انتخاب می گردد. برای نور پردازی تابلو لایت یاکس از نور ال ای دی یا مهتابی استفاده می شود.

ساخت لایت باکس چیست

برای ساخت لایت باکس ابتدا باید که از یک قاب یا جعبه استفاده کنید. سپس تصویری تبلیغاتی برای لایت باکس خود طراحی و چاپ کنید. جنس تصویر لایت باکس نیز مهم می باشد برای اینکه باید طوری انتخاب شود که نور را بتواند از خود عبور دهد. پشت تصویر تبلغاتی نور ال ای دی طراحی می شود و همانطور که قبلا گفته شد استفاده از نور در لایت باکس بسیار مهم است که چه رنگی و چه جنسی داشته باشد. همچنین برای محافظت از تصویر از یک پوشش شیشه ای استفاده می شود.
در نهایت برای تامین برق تابلو لایت باکس از یک آداپتور استفاده می شود. کاغذ هایی که حاوی تصاویر تبلیغاتی هستند از جنس پی وی سی ساخته می شوند که به آن بک لایت گفته می شود و ضخامت آن طوری انتخاب می شود که بتواند نور را از آن عبور دهد. نور لایت باکس به صورت یکنواخت بر روی تصاویر تابیده می شود و با این وجود هزینه ی بسیار پایینی دارد. علاوه بر پوشش شیشه ای برای لایت باکس پشت آن را نیز تخت چوبی ام دی اف قرار می دهیم تا به یک تابلوی تبلیغاتی مقاوم تبدیل شود.
لایت باکس ها را می توان در انواع مختلف ساخت و تولید کرد. تصاویر مورد نظر در تابلو لایت باکس آلومینیومی بر روی جنسی از پارچه بک لایت، فلکس، فلکس بدون بافت یا بر روی بک لایت طلقی چاپ می شود.

ساخت لایت باکس تبلیغاتی
ساخت لایت باکس

مزیت لایت باکس تبلیغاتی نسبت به بنر‎های تبلیغاتی

مزیت لایت باکس تبلیغاتی نسبت به بنر‎های تبلیغاتی این است که  منبع نوری است که از پشت تصویر به آن تابیده می‎شود و باعث می‎شود تبلیغات جذاب‎تر دیده شود. تکنولوژی UV به‌ روزترین و جدیدترین متد چاپ لایت باکس در دنیا است که با داشتن مقاومت بهتر در برابر تغییرات رنگ ناشی از نور آفتاب و کیفیت بسیار بالای چاپ هم فضاهای باز هم در فضاهای بسته برای کارهای تبلیغاتی استفاده می‎شود و همچنین در فضای سقف داربه دلیل نوع نورپردازی داخل این قاب‎ها و کیفیت بسیار بالای چاپ در مواردی که نیاز به یک دکوراسیون داخلی متفاوت است نیز می‎توان بهره گرفت.

مزیا لایت باکس تبلیغاتی
مزایا لایت باکس

یکی از مزیت های نور ال ای دی تابلو لایت باکس این است که این تابلو ها در زمان تاریکی علاوه بر اینکه قابل مشاهده هستند بلکه زیباتر و دیدنی تر نیز می باشند. البته این نکته را هم فراموش نکنید که بنر های تبلیغاتی تصاویر چاپ شده و ثابتی دارند اما لایت باکس تصاویر قابل تعویضی دارند. داشتن لایت باکس تبلیغاتی بدین معنا است که شما تبلیغات ۲۴ ساعته خواهید داشت اما همزمان مقرون به صرفه نیز خواهد بود و هزینه سنگینی درباره برق برای تابلو شما به همراه ندارد.
البته باید در جواب لایت باکس چیست؟ گفت که لایت باکس تنها هدف تبلیغاتی نداشته و برای فضاهای داخلی نقش دکوراتیو و زیبایی نیز دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

17 − چهار =

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیلایت باکس چیست