به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

لایت باکس چیست

تابلو لایت باکس تبلیغاتی
 • برای آشنایی با کلمه لایت باکس و اینکه بدانید لایت باکس چیست؟ به طور خلاصه می توان گفت لایتباکس ها تابلوهای تبلیغاتی هستند که پیام تبلیغاتی را به صورت تصویری در دید مخاطبان به شکل نورانی قرار می دهد تا جلب توجه بیشتری کند. برای ساخت این مدل از تابلوهای تبلیغاتی از آلومینیوم، چوب یا پلاستیک استفاده می شود. درون این جعبه های تبلیغاتی قبل از قرار گیری تصویر نور پردازی مورد نظر قرار داده می شود سپس تصویر قرار می گیرد البته این تصاویر قابل تعویض می باشند و ثابت نیستند. نور پردازی در این تابلوها نقش بسیار تاثیر گذاری دارد و معمولا نور پردازی این تابلو هنرمندانه انتخاب می گردد. برای نور پردازی تابلو لایت یاکس از نور ال ای دی یا مهتابی استفاده می شود.

  چگونه یک تابلوی تبلیغاتی جذاب درست کنیم

  برای ساخت تابلوی تبلیغاتی لایتباکس ابتدا باید  از یک فریم مستحکم استفاده شود. سپس طرح تبلیغاتی برای تابلوی خود طراحی و چاپ کنید.

  جنس طرح یا همان مدیای چاپی در لایتباکس بسیار مهم می باشد برای اینکه باید طوری انتخاب شود که نور را بتواند از خود عبور دهد.

  پشت طرح تبلغاتی نور ال ای دی قرارداده می شود و همانطور که قبلا گفته شد استفاده از نور در لایت باکس بسیار مهم است که چه رنگی و چه جنسی داشته باشد.

  همچنین برای محافظت از طرح تبلیغاتی گاها از یک پوشش شیشه ای استفاده می شود.

  در نهایت برای تامین برق تابلو  از یک منبع تغذیه مناسب استفاده می شود.

  مدیاهای گوناگونی به جهت چاپ و درنظر گرفتن طرح تبلیغاتی در مدل های مختلف لایتباکس مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد.

  ازجمله مدیاهای چاپی تکستایل و بکلیت می باشد.

  لایت باکس ها را می توان در انواع مختلف تولید و بهره برداری نمود.

  تصاویر مورد نظر در تابلو لایتباکس فریم لس بر روی مدیای چاپی تکستایل با دستگاه چاپ دیجیتال یو ویانجامونصب می گردد."ساخت

  مزایای تابلوهای تبلیغاتی لایتباکس نسبت به دیگر تابلوهای تبلیغاتی

  نور پشت مدیای چاپی یکی از مزایای بزرگ لایتباکس به شمار می آید.

  مزیا لایت باکس تبلیغاتی

  مزیت های لایتباکس

  یکی از مزیت های نور ال ای دی تابلو لایت باکس این است که این تابلو ها در زمان تاریکی علاوه بر اینکه قابل مشاهده هستند بلکه زیباتر و دیدنی تر نیز می باشند.

  داشتن لایت باکس تبلیغاتی بدین معنا است که شما تبلیغات 24 ساعته خواهید داشت اما همزمان مقرون به صرفه نیز خواهد بود و هزینه سنگینی درباره برق برای تابلو شما به همراه ندارد.

  البته باید در جواب لایت باکس چیست؟ گفت که لایت باکس تنها هدف تبلیغاتی نداشته و برای فضاهای داخلی نقش دکوراتیو و زیبایی نیز دارد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

  شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  *