یک گام فراتر از تبلیغات

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی چیست؟

لایت باکس کریستالی از دو لایه پلکسی گلاس (Plexiglass) به ضخامت ۸ و ۲ میلیمتر ساخته شده و مابین این دو لایه از چاپ بک لایت استفاده می شود.  تعویض طرح چاپی داخل تابلو توسط مشتری یکی از مزایای این نوع تابلو به شمار می رود.

 

لایت باکس کریستالی

 

لایت باکس کریستالی روی چه سطوحی قابل اجراست؟

لایت باکس کریستالی (شیشه ای) را می توان بر روی سطوح مختلف اجرا نمود. سطوحی مانند:

  • دیوار گچی
  • سنگ
  • سطوح چوبی ام دی اف (MDF)
  • سقف

 

طراحی خاص تابلوهای لایت باکس کریستالی

دور کار را می توان به شکلی غیر از حالت معمول مربع و مستطیل برش داد. طرح های داخل این نوع لایت باکس توسط دستگاه لیزر برش داده می شود. پس از مرحله برش، روی شیشه ی پلکسی (Plexiglass glass) می چسبد.

 

لایت باکس کریستال

 

آیا می توان تصویر این تابلو ها تغییر داد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت: بله. تصویر این تابلوها را به راحتی می توان تغییر داد. حتی اگر تخصصی هم در زمینه طراحی، ساخت و نصب این نوع لایت باکس نداشته باشید، با باز کردن فیکسچرهای تابلو می توانید به راحتی این کار را انجام بدهید.

 

لایت باکس کریستال

 

ویژگی های خاص این نوع لایت باکس

ابعاد ارائه شده در این سایت استانداردهای پرفروش این نوع  لایت باکس می‌باشد. بنابراین درصورت تمایل ابعاد سفارشی شما مشتریان عزیز نیز تولید می‌گردد.

  • ضخامت لایت باکس‌: ۱ سانتی متر 
  • حداکثر ابعاد: ۱۲۰ * ۱۸۰ سانتی متر 
  • مدت زمان تولید: هفت روز کاری
  • نوع چاپ: کاغذ بک لیت
  • مدت گارانتی محصولات: ۳۶ ماه

 

کاربردهای لایت باکس های شیشه ای

برخی افراد به اشتباه فکر می کنند این تابلوهای شیشه ای فقط مختص تبلیغات بصری هستند. در صورتی که با پیشرفت روزافزون صنعت دکوراسیون، این لایت باکس ها دیگر تنها به فضاهای تبلیغاتی تعلق ندارند. محبوبیت این تابلوهای نورانی دوست داشتنی در همه جا فراگیر شده است. امروزه بسیاری از افراد هستند که برای کاربردهای شخصی شان این لایت باکس ها را سفارش می دهند.

 

عکس عروسی باید چشمگیر باشد!

عروس و دامادهایی هستند که تمایل بیش تری به مدرنیته بودن مراسم ازدواج شان دارند. آن ها می خواهند برخلاف زوج های دیگر،از عکس هایی با ایده های کلاسیک و کلیشه ای، به سمت تکنولوژی بروند. بنابراین اولین ایده ای که به ذهنشان می رسد، چاپ عکس عروسی شان در قالب لایت باکس کریستالی است. آن ها با این کار جلوه ای مدرن تر و شیک تر به منزل شان می دهند. از طرفی تمامی لایت باکس ها به خاطر نورانی بودن تصاویرشان همیشه چشمگیر و جذاب هستند.

 

تکنولوژی را به عزیزانتان هدیه بدهید!

دیگر زمان هدیه های کلیشه ای و تکراری گذشته است. از طرفی هم با مشغله های روزمره ای که سوغات زندگی شهری است، زمان زیادی را نمی توان برای انتخاب یک هدیه مناسب صرف کرد. تازه اگر وقت هم داشته باشید، نمی دانید که چه چیزی برای فرد مورد نظر مناسب است. چاره چیست؟ در این میان گروه ایمن موج هوشمند، با طراحی و ساخت لایت باکس های کریستالی، در کنار شماست تا عزیزانتان را شگفت زده کنید.

 

دکوراسیون های مدرن جذابیت بصری بیش تری دارند!

تابلوهای نقاشی همیشه گزینه خوبی برای ایجاد تنوع در دکوراسیون محل کار و منزل هستند. این تابلوها ها می توانند در قالب یک منظره یا نمای یک ساختمان و یا … باشند. اما چیزی که مهم است، ایجاد تنوع در همین تابلو هاست. به این فکر کنید که بتوانید تابلوهای موردعلاقه تان را به شکل یک لایت باکس کریستالی روی دیوار اتاق تان نصب کنید. حتی فکر کردن به این موضوع هم لذت بخش و شگفت انگیز است.

 

لایت باکس کریستالی

 

برای خرید لایت باکس کریستالی و یا مشاوره خرید با ایمن موج تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۹۲۱۲۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیلایت باکس کریستالی