به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

لایت باکس تابلوئه تبلیغاتی می باشد که اغلب برای ارائه عکس و فیلم استفاده می شود. با استفاده از یک لایت باکس می توانید محتوای خود را به صورت تصویری برای مخاطبان نشر دهید.

انواع لایت باکس

لایت باکس ها به طور کلی به دو بخش outdoor  و indoor اصلی تقسیم می شود. لایت باکس ها از سازه های متفاوتی ساخته می شود در ادامه انواع لایت باکس ها را توضیح خواهیم داد. لایت باکس سازه ای است که از جنس آلومینیوم، چوب ( ام دی اف ) و پلاستیک ( پلکسی ) ساخته می شود و رویه آن معمولاً از جنس فلکسی و پلکسی گلس رنگی و کریستالی می باشد . که به صورت پشت نور SMD و LED و یا بدون نور عرضه می شود .

لایت باکس کریستالی

محبوب ترین لایت بکس هایی که طرفدار بسیاری دارد، لایت باکس کریستالی می باشد. این نوع از لایت باکس دارای دور کار آلومینیومی می باشد همچنین دو ورق پلکسی گلس با ضخامت های متفاوت ۱۰ میلیمتری، ۸ میلیمتری و ۲ میلیمتری ساخته می شود و در نهایت چاپ که از جنس کاغذ بک لایت می باشد در بین ورقه های پلکسی قرار می دهند. دلیل محبوبیت لایت باکس ها، استفاده از نور قوی در پشت آنها می باشد.
این نور باعث زنده شدن و جذابیت دو چندان کار می شود. روشنایی این لایت باکس ها از از نوع میکرو اس ام دی می باشد که نور فوق العاده و دوام نوری و مصرف فوق العاده کم از مزایای استفاده این نوع روشنایی می باشد. قابلیت تعویض طرح چاپی داخل لایت باکس در کمتر از ۵ دقیقه توسط خود مشتریان از مزایای این نوع لایت باکس به شمار میرود .لایت باکس کریستالی قابلیت نصب بر روی انواع دیوارها را دارد همچنین قاب های آن را می توان به غیر مربع یا مستطیل به شکل های مختلف حتی منحنی ساخت. می توان گفت محدودیتی در طراحی قاب آن وجود ندارد.

لایت باکس کریستالی چیست
لایت باکس کریستالی

لایت باکس دو طرفه

لایت باکس دوطرفه همانطور که از اسم آن پیدا است می تواند به طور هم زمان دو تصویر یا پیام را نمایش دهد. در این لایت باکس ۲ چاپ بک لایت پش هم قرار می گیرد و بین آنها از لامپ های کم مصرفی چون ال ای دی قرار می گیرد تا تصاویر را به نمایش در بیاورد. جنس تصاویر طوری تولید و انتخاب می شوند که بتوانند مقداری نور را از خود عبور بدهند تا تصویر را زیباتر و نمایان تر و در نهایت جلب توجهی بیشتری جلب خواهند کرد. لایت باکس دو طرفه خود انواع لایت باکس چون دیواری، مگنتی، ایستاده،.. وجود دارد.

لایت باکس اسنپ فریم

لایت باکس اسنپ فریم در دو نوع آویز و دیوارکوب ساخته می شود. فریم لایت باکس اسنپ فریم از پروفیل آلومینیومی ساخته شده که ضخامت‌های ۳ سانتی متردارد و صفحاتی از جنس ام دی اف و یا کامپوزیت در پشت تابلو قرار می‌گیرد. وزن لایت باکس‌های اسنپ فریم متغیر است. ابعاد انواع لایت باکس اسنپ فریم تا ۹۰ * ۱۸۰ سانتی‌متر قابل تولید می‌باشد. این لایت باکس شبیه قاب‌های دیوارکوب و در ضخامت کم ساخته می‌شود، در این تابلوها تصویر بر روی فیلم‌های بک‌لایت چاپ می‌شود و برای جلوگیری از صدمات احتمالی، بر روی آن یک صفحه پلکسی گلاس قرار می‌گیرد.

باکس اسنپ فریم
اسنپ فریم

لایت باکس فریم لس

لایت باکس فریم لس یا با نام دیگر لایت باکس بدون فرم و قاب می توان نام برد که از ظریف ترین لایت باکس ها هستند. ضخامت این لایت باکس فقط ۱۸ میلی متر می باشد و دارای یک بدنه آلومینیومی باشند. اطراف لایت باکس بدون فریم پین هایی وجود دارد تا به توان اتصال را انجام داد. بر روی آن هم لایه شفافی وجود دارد تا آن را محافظت کرده و جلوه خاصی به آن ببخشد.

باکس فریم لس
فریم لس

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

20 − چهار =

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیانواع لایت باکس