یک گام فراتر از تبلیغات

قیمت تابلو لایت باکس

لایت باکس ها تبلیغات و ابزار بازریابی هستند که در فضاهای بسته و باز استفاده می شود. لایت باکس ها طوری طراحی شده اند که برخلاف تابلوهای تبلیغاتی معمولی تصاویر را روشن تر و خیرکننده تر به نمایش بگذارد. قیمت تابلو لایت باکس بسته به متریال و اندازه لایت باکس متفاوت است.

لایت باکس چیست؟

در اصطلاح لایت باکس جعبه نورداری است که در صنعت تابلوسازی و بازار تبلیغات مورد استقبال زیادی گردیده است که در شکل های گوناگون در مجموعه تابلو سازی نامور ساخت وارائه می گردد . سازه های لایت باکس برای  تبلیغات محیط بیرونی ومحیط داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.
بدنه لایت باکس ها می تواند از جنس آلومینیوم انادایز شده یا از رنگ الکترواستاتیک طراحی و تولید شود . لازم به ذکر است نوع چاپ تصاویرچاپ یو وی می باشد . چاپ یو وی نسبت به چاپ های دیگر دوام بیشتر و وضوح بهتری دارد . ضخامت بدنه لایت باکس  تبلیغاتی از یک سانت تا سیزده  سانت ساخته می شود . نوری که برای لایت باکس ها مورد استفاده قرار می گیرد در گذشته فلورسنت یا مهتابی بود و به دلیل  وجود یک سری ضعف هایی که داشت و حال نیز از نور اس ام دی مورد استفاده قرار می گیرد . لایت باکس ها به خاطر نوع متریال و کیفیت چاپ و نوری که از پشت به تصویر تابیده می شود و این جلوه خاصی به تابلو می دهد طرفداران خاصی دارند یکی ازبهترین روش های تبلیغات استفاده از لایت باکس محیطی می باشد.

انواع لایت باکس

همانطور که گفته شد قیمت تابلو لایت باکس بسته به نوع و اندازه آن متفاوت می باشد به همین خاطر انواع لایت باکس را باهم از لحاظ هزینه و قیمت بررسی خواهیم کرد.

قیمت لایت باکس دو طرفه

لایت باکس های دو طرفه تابلوهای تبلیغات نورانی هستند که در دو طرف آن می توان همزمان از تصاویر مشابه با متفاوت برای تلیغات استفاده کرد. نور استفاده شده در درون این نوع تابلوها به صورتی طراحی شده اند تا هر دو طرف تابلو را به صورت همزمان و یکسان روشن سازند. لایت باکس دو طرفه تابلو تبلغاتی پرطرفداری است زیرا که می تواند کم هزینه تر باشد و شما می توانید این تابلو را با یک کسب و کار دیگر شریک شده و هزینه تبلیغاتی خود را نصف کنید تا قیمت لایت باکس مناسب تری داشته باشید.

قیمت لایت باکس دو طرفه

قیمت لایت باکس کریستالی

تابلوهای کریستالی ا نورپردازی بسیار متنوعی دارد، برای افزایش شدت رنگ تصویر، گرافیکی با نور پس زمینه و حتی توزیع نور را می توان چشم نواز زیباتری تولید کرد. در نتیجه باعث می شود گرافیک ظاهری واضح و با کیفیت تعریف بالا به نمایش بگذارد. تصاویر بلیغاتی مابین دو لایه پلکسی شفاف قرار می گیرد همین امر به درخشش این نوع لایت بکس کمک شایانی می کند. لایت باکس های کریستالی را حتما تا به حال در رستوران ها یا سینماها و یا مراکز خرید مشاهده کرده اید. تعویض تصاویر بک لایت این نوع تابلوها به راحتی و کمتر از ۵ دقیقه زمان خواهد برد. این تابلو به راحتی روی دیوار قابل نصب خواهد بود. قیمت لایت باکس کریستالی بسته به اندازه و نوع پلکسی به کار رفته شده در آن متفاوت است.

قیمت تابلو لایت باکس کریستالی
قیمت لایت باکس کریستالی

قیمت لایت باکس پارچه ای

تابلو لایت باکس پارچه­ ای یا فریم لس یکی از خاص­ترین انواع لایت باکس­های آلومینیومی می­باشد. در این تابلوها ابتدا چاپ بک لایت روی پارچه ­ای خاص که توانایی عبور نور از خود را دارد انجام می گیرد سپس روی بدنه آلومینیومی لایت باکس نصب می شود. طراحی این  پارچه­ های دور دوزی شده به گونه ای است که می­توانند در لبه­ های لایت باکس، بدون ایجاد خط تا و چروک شدن، جای بگیرند. پروژکتورهای SMD در صفحه بک لایت قرار گرفته که بسیار کم مصرف هستند. لایت باکس پارچه ای فرم و قابی ندارد اما به راحتی تصاویر آن قابل تعویض می باشد. همچنین به علت استفاده از بافت پارچه برای بک لایت تصاویر و همچنین استفاده از نور پشت آن تابلو لایت باکس پارچه ای تصاویر زیبا و متفاوتی به نمایش می گذارد. قیمت لایت باکس پارچه ای تقریبا کمی بیشتر از تابلوهای دیگر است که به خاطر جلوه آن کاملا ارزشش را دارد.

قیمت تابلو لایت باکس پارچه ای
قیمت لایت باکس پارچه ای

قیمت لایت باکس آلومینیومی

لایت باکس آلومینیومی جزو اولین لایت باکس های موجود در بازار است. بدنه این لایت باکس از پروفیل آلومینیوم ساخته شده است. با قرار گرفتن یک متریال چاپ شده در جلوی این بدنه و استفاده از نور (smd،led) طرح مورد نظر به صورت نورانی دیده می‌شود. متریال چاپ شده بهتر است از جنس فیلم بک لایت باشد تا شفاف تر و زیباتر به نظر برسد. به این خاطر که صفحات بک لایت توانایی عبور نور از خود را دارا هستند.  قیمت لایت باکس آلومینیومی براساس ابعاد آن محاسبه می‌شود، زیرا که در ابعاد مختلف قابل سفارش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیقیمت تابلو لایت باکس