یک گام فراتر از تبلیغات
لایت باکس سقفی

لایت باکس سقفی چیست؟

لایت باکس سقفی که گاهی به شکل پوستر برای دفاتر کار و هم چنین برای اماکن اداری و رسمی به سقف نصب می شود. این باکس های نورانی فضای داخلی بسیار مدرن و جذابی را به وجود می آورند. 

 

لایت باکس سقفی

 

از نورپردازی های خاص و هنرمندانه گرفته تا به تصویر درآوردن آسمان و یا حتی درختان سر به فلک کشیده در جنگل، همه و همه با طراحی و ساخت لایت باکس های سقفی قابل اجراست.

 

لایت باکس سقفی

 

تفکرات قدیمی را دور بریزید!

شاید تا به حال فکر می کردید که طراحی و اجرای لایت باکس ها فقط مختص تبلیغات و امور تجاری می باشد. باید بگوییم که تا چند سال گذشته تصور شما از لایت باکس درست بوده است. اما پس از گذشت سال های اخیر و درآمیختن هنر طراحی و تکنولوژی های به روز، همه چیز تغییر کرد.

درست همین جا بود که با طراحی و نصب انواع لایت باکس های دیواری و سقفی، معماری داخلی ساختمان ها پیشرفت چشمگیری کرد.

 

لایت باکس سقفی

 

امروزه افراد زیادی هستند که از طراحی های قدیمی و کلیشه ای سقف خانه و یا محل کارشان خسته شده اند. با توجه به خستگی های ناشی از زندگی شهری، می خواهند فضای خانه و یا محل کارشان را غرق در آرامش و طراوت طبیعت کنند. آن ها به دنبال دیدن مناظری دل انگیز از آسمان آبی به جای سقف گچی بالای سرشان هستند. یا شاید دلشان بخواهد طرحی مدرن تر و متفاوت تر از سقف های کلاسیک را بالای سرشان ببینند و لذت ببرند. بنابراین به سراغ نصب لایت باکس سقفی می روند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیلایت باکس سقفی