به وب سایت شرکت ایمن موج هوشمند خوش آمدید.

لایت باکس پیک موتوری

لایت باکس پیک موتوری

تاریخچه پیدایش پیک موتوری به روزهای پر ترافیک و شلوغ شهرهای بزرگ از جمله تهران شروع می شود . در چنین روزهایی آدمهای خسته از ترافیک و رفت و آمدهای زمان بر به فکرشان رسید که برای حمل و نقل سریع کالاهایشان از پیک موتوری استفاده بکنند . زیرا پیک های موتوری میتوانند ترافیک را بشکافند ، ماشین ها را دور بزنند و خیلی زود به مقصد برسند .

کم‌کم پیک‌های موتوری گسترش یافتند و حالا روز به روز به تعداد آنها و تنوع خدماتی که انجام می‌دهند، اضافه می‌شود.
پیک موتوری دارای یک باکس هست که کالای ارسالی را درون آن قرار می دهیم و با توجه به اندازه باکس آن می توانید لایت باکس سفارش بدهید .

مزیت استفاده از لایت باکس بر روی باکس پیک موتوری

لایت باکس پیک موتوری علاوه بر اینکه ظاهر موتور شما را جذاب تر می کند ، موجب می شود که شرکت یا محل کار یا برند شما که بر روی لایت باکس قرار می گیرد شناخته تر شود و بدون تبلیغات اضافی دیگر کارتان را به مشتریان معرفی کنید . بعنوان مثال فرض کنید که شما صاحب یک رستوران می باشید و مجهز به ده پیک موتوری می باشید .مسلما این پیک ها در منطقه ای بصورت روزانه در حال رفت آمد هستند، پشت چراغ قرمز می مانند، از کوچه ها گذر می کنند، در محل هایی توقف می کنند . خب اگر لایت باکس بر روی باکس های پیک ها باشد و اسم برند و شماره تلفن شما در آن لایت باکسها درج شده باشد قطعا افرادی که در خیابان به صورت اتفاقی این پیک ها را می بینند می توانند نام رستوران و یا شماره تلفن شما را بخاطر بسپارند و بدین طریق بتوانید مشتریان بیشتری بدست آورید .

برای مشاوره خرید لایت باکس یا سفارش لایت باکس با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید

شما می توانید از برچسب ها و ویژگی های <abbr title = "HyperText Markup Language "> HTML </ abbr> استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Open chat
ایمن موج هوشمند | ارائه دهنده تجهیزات تبلیغات بصری و نورپردازیلایت باکس پیک موتوری